Skocz do zawartości

Dorney Park And Wildwater Kingdom 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Planuję w te wakacje pracę w parku wodnym Dorney Park w Pensylwanii. Czy ktoś już tam pracował? Słyszałam, że w tym roku oferta ta będzie dostępna tylko w biurze BTC. Czy ktoś już był na WAT z tym biurem i jest zadowolony z jego usług? Co o nim sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzwoniłam do Almaturu to oni mają jakoś mega drogo w porównaniu z innymi firmami, oprócz tego pan wydawał się nie znać ofert ani szczegółów bo jak zapytałam w listopadzie o oferte w gand canyon to stwierdzil że będzie to praca nad morzem...no to chyba coś nie bardzo wie o czym mówi. Za to jak zadzwoniłam do BTC to dowiedzialam sie wszystkiego, a nawet praktyczne porady tak więc chyba tez sie zdecyduje bo maja jeszcze miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja byłem już z BTC 3 razy i żałuje, że już skończyłem studia bo chętnie wybrałbym się ponownie. Ogólnie organizacja przebiegała bezstresowo, pomogli mi wszystko wypełnić, papierkologii było niewiele także nie musiałem sie martwić no i potem poszliśmy razem do ambasady. W USA poznałem kilku znajomych, którzy byli z innymi biurami i z tego co mówili to byli niezadowleni z ich usług bo jak sie pojawiały poblemy to nikt im nie chciał pomóc. Ja wybrałem to biuro ze względu na jego doświadczenie bo jest na rynku juz dosyc sporo i nawet korzystał z niego w 2000 roku mój kuzyn, także mi bardzo polecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 9 miesięcy później...

Jak dzwoniłam do Almaturu to oni mają jakoś mega drogo w porównaniu z innymi firmami, oprócz tego pan wydawał się nie znać ofert ani szczegółów bo jak zapytałam w listopadzie o oferte w gand canyon to stwierdzil że będzie to praca nad morzem...no to chyba coś nie bardzo wie o czym mówi. Za to jak zadzwoniłam do BTC to dowiedzialam sie wszystkiego, a nawet praktyczne porady tak więc chyba tez sie zdecyduje bo maja jeszcze miejsca

Ja byłam w tym roku z Almaturem i jestem bardzo zadowolona! :) Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim to biuro: rzetelna obsługa, dobra cena, fajne oferty no i dobry kontakt zarówno w Warszawie jak i w USA. W tym roku na pewno też pojade!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...