Skocz do zawartości

Cena Badania


klaudisz188

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

no trochę to koliduje bo niestety nie wcześniej jak na początku lipca będę mogła dopiero wyjechać, a jak mówicie badania muszą być ważne przy składaniu papierów o green card. Ile dają czasu na umówienie się z Amabasadą USA na interview czy jest jakiś limit np do 2 miesięcy po dostaniu papierów pocztą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Byłam ostatnio w piątek na badaniach w Warszawie. Wyniki są po 2h, obydwa badania robiłam na Waryńskiego 9 ( 1 przystanek metrem z centrum , wysiadamy na przystanku Politechniki - i ok. 5 min idziemy na piechotę do przychodni) koszt dwóch badań rtg i badania krwii kosztuje teraz 88zł . Potem miałam wizytę na 14ta u lekarza na Kosiarzy (wilanów) . Tutaj najlepiej dojechać z centrum autobusem 519 bezpośrednio . Klinika jest na parterze w bloku mieszkalnym. Co do wizyty trwała ok 45 min. Lekarz bardzo konkretny, wszystko tłumaczy co jak i dlaczego. Nie trzeba prosić o ksero karty szczepień którą wypełnia, bo wypełnia 2 razy (1 idzie do koperty, druga w nasze ręce) . Pytania ogólnie były o przebyte choroby, badał wzrok, postawę , pytał się też czy są jakieś zaburzenia psychiczne. Koszt wizyty u lekarza to 300zł + dodatkowe szczepienia , ja zapłaciłam 405zł bo dostałam jedną szczepionkę (3 w 1 - świnka, odra , różyczka) mimo przebytej świnki w dzieciństwie, lekarz wytłumaczył że jednak stany tego wymagają i na pewno by mnie na to skierowali. Badania teraz ważne są pół roku. Bardzo polecam tego lekarza w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...