Skocz do zawartości

Cheap Privte High School


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

O matko boska .................................... Jak może być wielu chętnych na tak drogi luksus >.< NO TRAGEDIA :D Ten mój wyjazd do USA napotyka coraz to większe problemy :D Ale się nie poddam, nawet jeśli miałbym wyjechać do publicznej tylko na rok. Łatwiej będzie mi wtedy dalej kombinować, mając już jedną klasę za sobą :) Napiszę do nich maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, zdaję sobie sprawę z tego, że to wszystko to ogromne koszty, dlatego zastanwiam się czy nie wyjechać do USA tylko na rok do publicznej szkoły, nie jestem w stanie wyłożyć 300 czy 400 tyś, na całą edukację tylko po to, żeby sobie w Ameryce to skończyć, papierek to tylko papierek, mi on i tak nie jest niezbędny bo siedzę w biznesie, polecę na rok, potem skończę normalnie zwyczajne LO i wrócę na wizie EB-5 , muszę oszczędzać na tą wizę bo tania nie jest =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to niewiele daje, ale wole siedzieć w Stanach niż w Polsce, muszę przemyśleć całą tą moją zmianę miejsca zamieszkania, a moje postanowienie noworoczne było takie, że wyjeżdżam do szkoły do United States i tego się trzymam, nie zmienię planów, bo zależy mi na tym, żeby tam zamieszkać, zobaczyć jak tam się żyję naprawdę, nauczyć się w pełni posługiwać językiem Angielskim, bo robię gramatyczne błędy na każdym kroku =) Dlatego też wykorzystam całe dozwolone 2 miesiące wcześniej na przyjazd, żeby w szkole już nie kaleczyć tak tym Angielskim. A jeśli chcę szybko legalnie się tam osiedlić to nie mam innej możliwości jak tylko EB-5 bo z małżeństwem jest zbyt wiele problemów, zwłaszcza jeśli z góry chodzi o oszustwo czyli główny cel to GC. Co innego jeśli to byłoby szczere, ale to się zobaczy. Poproszę koleżankę, żeby poszła do najbliższego High School i spytała o możliwość przyjęcia obcokrajowca na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publiczna szkola nie wyda ci papierow ze skonczyles high school - bo jej nie skonczysz w przeciagu roku. Jedyne co ci wydadza to papier potwierdzajacy ze sje tam uczyles przez jeden rok akademicki i 'transcript' - liste przedmiotow ktore przerobiles i oceny. Nigdzie nie bedzie napisane ze jestes high school graduate. Liczysz sie z tym, ze nie wracajac do Polski na skonczenie szkoly nie bedziesz mial ani high school diploma ani matury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjadę na jeden rok, wrócę do Polski skończę Ogólniak, dostanę to średnie i spadam do USA, maturę może zrobię, ale i tak nie będzie mi do nieczego potrzebna, bo na studia nie idę, bawię się w biznes i póki co świetnie mi idzie, gdybym już mógł ubiegać się o wizę Eb-5 to bym to zrobił, nigdzie nie jest to napisane, ale zakładam, że trzeba mieć ukończone 18 lat, żeby złożyć wniosek o taką wizę. Dlatego pozostaje mi tylko czekać skończyć Szkołę Średnią oficjalnie w Polsce i jak tylko to możliwe powiedzieć papa Polsko! Szkoda, że te koszty Prywatnego High School są takie ogromne, te testy no i jeszcze mój ŚREDNI angielski, Pozostaje mi tylko nie poddawać się dążyć do realizacji celu, bo w tym jestem konsekwentny :)

Chyba, że jest jeszcze taka opcja, że w przeciągu tego roku, moje interesy tak świetnie pójdą w górę, że nie będzie problemem do ukończeniu tego roku w publicznej szkole przejść do prywatnej za chociażby 40 tyś Czesnego, to się okaże, dlatego pewne jest to, że wyjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...