Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakos w sierpniu zeszlego roku dostalam wiadomosc na Visa Journey czy bylibymy zainteresowani wzieciem udzialu w tv show o wizie K1 haha Ciekawe czy to bylo to ;) Tak czy siak olalismy, my tez nie nadawalibysmy sie do telewizji ;)


O, dokladnie tak to szlo "Hi!

"My name is Juliette and I'm casting for a new television show regarding K1 Visas. I would love to hear more about your story. Feel free to contact me at juliette@sharpentertainment.com if you'd be interested in participating!

Thank you!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Malgorzata77, tak - to oni! "U.S. cable network TLC has commissioned 90 Day Fiance, a series about international romance, which it will premiere on January 12. The 6 x one-hour series, produced by Sharp Entertainment, follows five couples who are in long-distance relationships, with the foreign fiancées using a K-1 Visa, which allows the women to to live with their prospective husbands in the U.S. for a period of 90 days before the visa expires".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam na jak na visajourney w zeszlym roku szukali do tego kandydatow. Tylko oczywiscie nie zdradzali na forum co to, wiec jak zobaczylam zapowiedz na TLC to sobie przypomnialam. Reklama tego show w tv w ogole nie zachecila mnie do ogladania. Odnioslam wrazenie, ze to bedzie kolejny show, gdzie tylko bedzie "drama" i duzo przeklaman. No ale skoro uzytkownicy tego forum, ktorzy przeszli proces K-1 mowia, ze nie jest zly, to moze faktycznie nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ten program, szkoda ze zadnej polki tam nie ma. co niedziele ogladamy z mezem i tesciami i sie smiejemy, ze z nami tez tak bylo ( mimo ze ja wzielam slub 7 dni po przylocie )

Teraz sie tylko tak smieje, ze sie tak stresowalam czy dostane wize czy nie, jak mieszkalam razem z moim mezem przed przylotem 2 lata a oni tylko po tydzien, czy 2 sie widzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja kibicuje Kirliam równiez...bo jest przesłodka a jej tekst po zakupach w sklepie i samodzielnym kasowaniu zakupów " I am United States" to nasz stały tekst...Paola jest naszą ulubioną babeczka z jajami :) ponieważ jej narzyczony to taka cipeczka chociaz w Eagle scout był....współczuje natomiast koleżance z filipin.....i to bardzo...natomiast wydaje mi sie ze laska z Rosji jest tutaj wyłącznie tylko dlatego ze chce byc w stanach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...