Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dołączam sie do sary. Te rozkladowki sa dziwne :/

Zgadzam sie z kaeR. Na stronie tlc widziałam w urywkach. Kurczę dziewczyna przyjechała i wybierała spodnie. A ten sie nawet skąpi jej tych spodni kupić, fakt były drogie, ale można iść do innego sklepu i nie komentować tak.

A ta Aziza juz w urywkach mnie irytowała. Coś mi sie zdaje ze gościu długo nie wytrzyma.

Co do Ukrainki to wydaje sie taka jakaś.... Bez emocji, nieszczera.

No, ale czekam póki w końcu uda mi sie trafić w tv na program. Mam nadzieje ze trafię kiedyś do południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie chyba w ogole sie nie znaja. Faceci rzucaja sie na gleboka wode w nadziei, ze zlapali Pana Boga za nogi, bo lokalnie raczej by im sie tak nie poszczescilo, a laski juz tu knuja jak sie z tego wykrecic za dwa lata, tak to odbieram. A potem placz i plac $200 /h za rozwod :-) Ta mala i chuda co placze za mama ma najfajniejszego faceta, jej tez jakos tak dobrze z oczu patrzy, trzymam za nich kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kasia :)

Ja najbardziej lubię dziewczyne z Brazylii. Jest taka urocza a facet tez jest fajny, tacy sa normalni. Rodzina tez smpatyczna :)

Nie lubię Azizy z Rosji i tej Kolumbijki. Ta z Kolumbii jest jakas przemądrzała, nosi się jak nie wiem co i tylko wymaga.

O dziewczynie z Filipin jeszcze nie mam zdania, ale oni sa w najtrudniejszej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam ostatni odcinek z teściowa we wtorek. Ten serwis mało ma wspólnego z tym jak to wyglada proces K1 w rzeczywistości. Ale pomijając to, a skupiając sie na parach. Rosjanka jest tu tylko dla zielonej karty i nic więcej, ona nawet nie lubi tego faceta a on jak szczeniak za nią łazi głupi. Brazylijska jest słodka i i naiwna ale jej facet jest control freak. Kolumbijka chce improwizować w każdym sensie a jej facet wyglada mi na geja. Filipince współczuje z uwagi na te dzieciaki i ich matkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...