Skocz do zawartości

90 Day Fiance Tlc


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie tak jak mowi jkb. Choc prawdą jest, że może to zmylić, bo oni tam cały czas gadają "zobaczymy jak to będzie przez te 90 dni, czy dotrwamy" itp. tak na to zwrocilam uwage, ze jakby na ostatni dzien mieli sie hajtac.

Nawet jesli ten Tunezyjczyk sie hajtnie z Danielle, to ciekawe jak za te dwa lata bedzie sie staral o 10-letnia GC czy bedzie mial jakies problemy ze wzgledu na roznice wieku miedzy nimi. Ale tego sie juz chyba nie dowiemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 354
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

NIgella moze musza tak pisac ze ma sie 90 dni do slubu a nie pisac ze mozna brac slub w 90 dniu lub tez pozniej ;)

a co do zadluzenia i wizy to pamietaj ze sa takie osoby ktore biora na barki finansowanie takiego chlopaka -wspolsponsorowanie

nadal mozna spotkac na tym swiecie ludzi z dobrym sercem i checia pomocy :) i tym aby dana osoba miala juz z gorki :)

znam podobne historie ze wiele osob robilo wszystko aby dana osoba zostala na terenie USA,sprowadzic ja i ich nie interesowalo ze to kosztuje np 1000 dol ,ze trzeba kogos przyjac do mieszkania,utrzymac przez jakis czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykrakales :D

albo znasz ich osobiscie i tu spoilerujesz :D

Rzuta oka na niewiaste, jej dzieci i otoczenie, i juz widac, ze nie jest CEO Apple. ;) W sunie ten z FL to tez ciekawy przypadek. Zbiera graty i sprzedaje na ebay... To sie teraz online business nazywa. To ja tez w takim razie biznesmen jestem. Chociaz lubie gosicia za poczucie humoru. Wyglada jak snieta ryba, ale odzywki ma smieszne. Obawiam sie tylko, ze jego ojciec pewnego dnia zniknie w "niewyjsnionych okolicznosciach", bo mu synowa do gustu nie przypadnie.

a co do zadluzenia i wizy to pamietaj ze sa takie osoby ktore biora na barki finansowanie takiego chlopaka -wspolsponsorowanie

nadal mozna spotkac na tym swiecie ludzi z dobrym sercem i checia pomocy :) i tym aby dana osoba miala juz z gorki :)

znam podobne historie ze wiele osob robilo wszystko aby dana osoba zostala na terenie USA,sprowadzic ja i ich nie interesowalo ze to kosztuje np 1000 dol ,ze trzeba kogos przyjac do mieszkania,utrzymac przez jakis czas :)

Ona raczej minimum to ma, bo jak inaczej utrzymac tyle ludzi za tysiaka czy dwa... Ma okolo trzech kafli i pewnie jakies odpisy podatkowe. W Tunezji nie ma kolorowo, ale koles chyba zauwazyl, ze w Norwalk,OH jest jeszcze gorzej....

No i ciagle mowia, ze to malzenstwo miedzyrasowe? Ona jest taka "innej rasy" jak ze mnie jest latynos...

Dokladnie. Zamiast sie cieszyc, ze ciotkowaty syn wyrwal sobie fajna dziewczyne, to sie opalenizny bedzie czepiac. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuta oka na niewiaste, jej dzieci i otoczenie, i juz widac, ze nie jest CEO Apple. ;) W sunie ten z FL to tez ciekawy przypadek. Zbiera graty i sprzedaje na ebay... To sie teraz online business nazywa. To ja tez w takim razie biznesmen jestem. Chociaz lubie gosicia za poczucie humoru. Wyglada jak snieta ryba, ale odzywki ma smieszne. Obawiam sie tylko, ze jego ojciec pewnego dnia zniknie w "niewyjsnionych okolicznosciach", bo mu synowa do gustu nie przypadnie.

W sumie wystarczy popatrzec tez na jej walniete auto ;)

Moze pod koniec przyszlego roku tez bede taka biznesswoman jak ten z Florydy, bo kupilam krzesla z charitów i je umylam, przetarlam papierem sciernym, wypelnilam dziury i odmalowalam wiec nabraly troche na wartosci :D

Dokladnie. Zamiast sie cieszyc, ze ciotkowaty syn wyrwal sobie fajna dziewczyne, to sie opalenizny bedzie czepiac. :>

On chyba jest gejem, ktory to probuje zwalczyc i pewnie robi to dla tatusia, ktoremu nie tylko opalenizna przeszkadza, ale tez homo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do zadluzenia i wizy to pamietaj ze sa takie osoby ktore biora na barki finansowanie takiego chlopaka -wspolsponsorowanie

nadal mozna spotkac na tym swiecie ludzi z dobrym sercem i checia pomocy :) i tym aby dana osoba miala juz z gorki :)

Sly, nie bardzo wiem, o czym piszesz, chyba nie ogladales programu? Mlody chlopak, ktory laduje na amerykanskim zadupiu u starszej o jakies 20 lat kobiety z czworka dorastajacych corek, zadluzonej po uszy (drobiazg: nie wspomniala mu o dlugach zanim przylecial do Stanow). Jakim niby cudem ma miec juz z gorki? Z gorki to bedzie mial jak dostanie zielona karte i czym predzej sie ulotni, na to sie w tym zwiazku zapowiada. Paulina, mam takie same podejrzenia wobec Danny'ego, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na VJ pisza ze gosciu jest poza US - generalnie nie ogladam drugiego sezonu (pierwszego obejrzalem moze z dwa odcinki jak kiedys puszczali powtorki), ale ewidentnie dobrali pary pod "drama" zeby ogladalnosc byla. Z przecietnymi parami na K-1 nie ma to wiele wspolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na VJ pisza ze gosciu jest poza US - generalnie nie ogladam drugiego sezonu (pierwszego obejrzalem moze z dwa odcinki jak kiedys puszczali powtorki), ale ewidentnie dobrali pary pod "drama" zeby ogladalnosc byla. Z przecietnymi parami na K-1 nie ma to wiele wspolnego.

Leci to w pasmie z programami w stylu: moje 5 zon, 15 kids and counting czy zgwalcony przez kosiarke. Nie spodziewam sie po tym programie nic innego niz... co jest pokazane. Dla mnie jeszcze za malo hardcoru.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...