Skocz do zawartości

Czy Justin Bieber Straci Zielona Kartę ?


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

Za chwile bedzie odzew osob ktorzy go nie lubia. Ja go nie znam wiec nie wiem czy go lubie czy nie.

Umiescilem ten post poniewaz koles cos przeskrobal i ma GC,jest bogaty,jest gowniarzem,jest znany....

Mozna wymienic znane osoby polskiego pochodzenia ktore rowniez cos przeskrobaly i mialy/mają GC.

Wiadomo, ze przy ubieganiu sie o obywatelstwo moga byc z tego powodu problemy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez to wisi,wiem kto to,znam kilka piosenek,ale fanka nie jestem.

Jest mlody,bogaty i glupi,a czy zabiora mu GC?? nie wiadomo,strasznego jakiegos przestepstwa jeszcze nie popelnil-dopiero raz zlapali go na jezdzie po pijanemu i pod wplywem narkotykow,wiec za jedna takie przewinienie GC mu nie zabiora.A co do innych jego wybrykow-to nie sadze zeby mu zabrali Karte z powodu obrzucania domu sasiada jajkami.

Jedno jest pewne,ktos musi mu pomoc,bo jak bedzie robil to co robi to dlugo nie pociagnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam go w dupie ale jak jest tu gosciem to powinien sie zachowywac. A nie dosc ze wyglada jak wiesniak, to jeszcze burdel robi. Jakby nie mieli 100k podpisow to sam bym sie podpisal. Inni imigranci maja miec "good moral character", wiec dlaczego nie on ? Szczegolnie ze nic szczegolnego nie reprezentuje - "gwiazda" stworzona przez przemysl i nic wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mialam praktyki jako nauczyciel w gimnazjum i szkole podstawowej to musialam sie z tym typem zapoznac, podobnie jak z jakas Hannah Montana. Kiedy miałam lekcje pokazową do ktorej musialam sie bardzo dobrze przygotowac, bo bylam oceniana przez dwoch innych nauczycieli, to wpadlam na pomysl, zeby zrobic lekcje o celebrytach, bo dzieciaki o tym wiedzą najwiecej. Nie spodziewalam sie, ze pokazanie zdjecia Biebera wywola taki pisk i kwik, ale przynajmniej dziewuchy w klasie ktora uczylam tak sie nagrzały, ze byly bardziej niz chetne do brania udzialu w lekcji :D

A co do odebrania GC... w sumie jak by nie patrzec, jego uczynki nie swiadcza raczej o 'good moral character'.... to prawda. Ale co z nim zrobia to mi zwisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha nawet Bieber sie swojego tematu na forum dorobił. Mi to rybka co z nim bedzie, choc wolałabym juz o nim niczego nie słyszeć. Tak to jest z tymi gwiazdeczkami, uwielbienie swojej osoby, pieniądze i wlazenie w dupsko, im mózg przegrzewa. Z drugiej strony młody jest i głupi, każdy z nas głupoty za młodocianych czasów robił, jego są tylko innej kategori, ze względu na wiecej kasy niż człowiek w jego wieku powinien kiedykolwiek posiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Bieber nie ma GC tylko wize. Srednio mnie obchodzi co z nim zrobia, byle bym nie musiala o tym czytac/slyszec.

Dokładnie, też czytałam że 'bonehead' posiada wizę O-1

Ja także mam już dosyć ciągłego słuchania o jego wyczynach... zachowuje się jak pies spuszczony ze smyczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dosc, ze nie ma zielonej karty, tylko wize O-1 (za co, ja sie pytam?), to w dodatku obecnie siedzi w Kanadzie. Nie musza go wiec deportowac - moga go wiec najzwyczajniej nie wpuscic. Najgorsze jest to, ze media promuja takie badziewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...