Skocz do zawartości

Losowanie Gc A Ciąza


szaman

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Drodzy Forumowicze.

Wzieliśmy wraz z zonka udział w losowaniu Dv2014 i oczywiście jesteśmy pewni, iż zostaniemy wylosowani z niskim numerem:)

Teraz haczyk... tydzien temu dowiedzieliśmy się iż żonka jest w ciązy.

Proszę w razie wylosowania jak wypełnić formularze ds-122 i ten drugi.

Są tam jakies kolumny do wypełnienia jeżeli kobieta jest w ciązy?

W maju są wyniki więć ( w razie wylosowania) wiem iż musze wysłać formularze do Kentucky, - wtedy zonka jeszcze będzie w ciąży, natomiast już gdy będzie rozmowa z Konsulem to już na pewno FASOLEK(bo tak go/ja nazywamy) będzie na świecie.

Proszę o pomoc jak rozwiązać takie cosik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylosowani w DV 2014 maja w tej chwili interviews, wiec chodzi o DV2015. Dziecka dopoki sie nie urodzi to nie ma, jak sie urodzi to dodacie je na takiej samej zasadzie jak sie dodaje zone/meza to po wzieciu slubu przed interview w ambasadzie. Niepotrzebnie sobie tym zawracasz glowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledze chyba jednak chodzilo o DV 2014 bo z tego co wiem to DV2015 odebdzie sie lub nie odbedzie w tym roku. Drodzy legalni citizeni USA czy kto byl w podobnej sytuacji jak opisalem powyzej ?

Prosze o podzielenie sie informacjami

:):) :)

Sam napisałeś, że: Wzieliśmy wraz z zonka udział w losowaniu Dv2014 i oczywiście jesteśmy pewni, iż zostaniemy wylosowani z niskim numerem.

Jeśli czekacie na wyniki 1 maja 2014r. to wzięliście udział w losowaniu DV2015.

koledze chyba jednak chodzilo o DV 2014 bo z tego co wiem to DV2015 odebdzie sie lub nie odbedzie w tym roku

Zakręcony jesteś jak słoik na zimę :):lol:

Uwierz mi, bierzesz udział w DV2015. Dobrze jest wiedzieć co się wypełnia :)

PS. Loteria dotyczy wyjazdu do Stanów, nie do żadnego innego państwa ;) (to oczywiście żarcik, bez spiny ^_^ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...