Skocz do zawartości

Europa Grozi Usa Sankcjami Za Wizy


lord_lbn_87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a ja jestem w szoku, że Unia próbuje pokazać że "ma jaja"

po wszystkich bym się tego spodziewał tylko nie po UE

Joanna30: a UE wzięła odpowiedzialność za wyjeżdżających Romów do Kanady?

kurde, naprawdę myślicie, że Polacy będą lecieć do USA za pracą?

cała Europa (może poza Szwajcarią ;) ) stoi otworem, praca legalna, za normalne stawki, tani przejazd, powrót w każdej chwili

kto dzisiaj poleci do USA za pracą?

owszem, jacyś się znajdą ale to naprawdę margines a poza tym to Ci, którzy mają rodziny w USA czyli raczej o to że będą ciężarem dla państwa Barack nie musi się martwić

a jeśli chodzi o same wizy nie chodzi tu chyba o to, kto wróci a kto nie tylko o równowagę

wy macie dla naszych obywateli wizy, więc dyplomatycznie niestety ale my dla Waszych też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdziwy bystrzak z Pana, Panie Nalesnicku !! Pana posty czyta się z dużym politowaniem, naprawdę. nie musi Pan mi odpisywać, nie dam wciągnąć się w bezcelową dyskusję.

co do artykułu. farsa, UE nic nie zrobi, bo co ma zrobić ?? jak ktoś napisał, odpowiedzialności za obywateli sami nie wezmą, za duże ryzyko. wzniesienie wiz dla amerykanów ? w jakim celu ? ząb za ząb ? trzeba wykazywać się wyjątkową krótkowzrocznością żeby uznać taki pomysł za korzystny ekonomicznie czy politycznie. wprowadzając wizy im, przedłużamy brak wiz dla nas o conajmniej 100 lat (przypadkowo wysoka liczba aby podkreśłić dramaturgię sytuacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili: z uwagi na te groźby w stanach panika. Ludzie wykupują wodę i żywność. Wojsko na ulicach, DEFCON 2. Politycy wzywają prezydenta do zaprowadzenia demokracji w tej Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chciałeś być śmieszny?

Tłumaczenie mojej wypowiedzi dla klubu frustrata na tym forum: to czy są czy nie ma wiz interesuje tylko ludzi co nie mają szans ich dostać. Dwa, te "sankcje" to jest odpowiedź na "F**k the EU" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zdecydowanie mu sie udalo. Szczegolnie ze temat watku wskazuje ze jego autor albo nie przeczytal zacytowanego artykulu albo go nie zrozumial...

Bo Unia niczym nie grozi - moze grozic za jakis tam czas, a najprawdopodbnie nikomu niczym grozic nie bedzie. A nawet gdyby, to nikogo to nie obchodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...