Skocz do zawartości

Przedluzenie Dwuletniej Gc


Sasklacz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nastepujace pytania.

Mam dwuletnia GC po slubie z Obywatelem. Na 3 miesiace przed uplywem jej daty waznosci wysylam forme I-751 z dolaczonymi wszystkimi wymaganymi dokumentami. Dosteje wezwanie na odciski palcow.

Czy to prawda ze moze obyc sie bez Interview? Wtedy wysylaja mi po prostu nowa GC? Na jak dlugo ona bedzie wazna? Na 10 lat?

Czy z doswiadczenia osob przechodzacych przez ten proces nowa GC dostaje sie przed uplywem tej dwuletniej? Czy zdarza sie ze stara jest juz niewazna a nowa jeszcze nie przyszla?

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Szans na otrzymanie 10-letniej przed uplywem waznosci 2-letniej nie ma praktycznie zadnych, natomiast po wyslaniu I-751 dostaniesz NOA1 ktory przedluzy 2-letnia o rok.

Mniej wiecej ~10% aplikantow ma interview - ja nie mialem, dostalem 10-letnia po ~3.5 miesiaca mniej wiecej (CSC). Vermont jest wyraznie wolniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostales po 3,5 miesiaca od wyslania I 751 czy od uplywu daty waznosci tej dwuletniej?

A z tym rocznym przedluzeniem moge przedluzyc prawo jazdy?

Moja dwuletnia konczy sie w pazdzierniku, rozumiem ze przed jej uplywem moge spokojnie podrozowac. Czytalam rowniez ze z tym przedluzeniem rowniez, to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 3.5 miesiaca od wyslania I-751. Z rocznym przedluzeniem mozesz przedluzyc ale przedluza Ci tylko o rok - i w niektorych DMV jako ze sa niedoinformowani potrafia robic problemy...

Przedluzenie jest wlasnie w celu umozliwienia podrozowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 3.5 miesiaca od wyslania I-751. Z rocznym przedluzeniem mozesz przedluzyc ale przedluza Ci tylko o rok - i w niektorych DMV jako ze sa niedoinformowani potrafia robic problemy...

Dokladnie. Dzisiaj przedluzalam swoje prawko o rok i nikt problemow nie robil. Co wiecej, byli bardzo dobrze poinformowani i od razu jak zobaczyli moj papierek to wiedzieli co robic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 3.5 miesiaca od wyslania I-751. Z rocznym przedluzeniem mozesz przedluzyc ale przedluza Ci tylko o rok - i w niektorych DMV jako ze sa niedoinformowani potrafia robic problemy...

Przedluzenie jest wlasnie w celu umozliwienia podrozowania.

Wow! Szczesciarz z Ciebie. Ja wyslalam I-751 w pazdzierniku 2011, w listopadzie dostalam list z przedluzeniem na rok, a karte otrzymalam dopiero w czerwcu 2012. Obylo sie bez interview, ale troche to trwalo! I zajmowalo sie moja aplikacja CSC. ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo pomyślałam, jak tinki, że kzielu szczęściarz, jeżeli chodzi o długość czekania. U mnie było to o miesiąc dłużej niż to zajęło tinki i też obyło się bez interview. I-751 wysłałam we wrześniu 2012, a kartę otrzymałam w czerwcu 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Moi drodzy, mam pytanie. Dwuletnia konczy mi sie 22 pazdziernika. Najpozniej w poniedzialek wysylamy papiery o przedluzenie. Dzisiaj spanikowalam, bo kadry przyslaly mi dosc kategoryczne pismo, ze do 22 pazdziernika musze przedlozyc zaswiadczenie, ze posiadam prawo do pracy na terenie USA. Czy NOA, ktore przychodzi po wyslaniu pakietu, jest takim dowodem? Jak szybko jest nadawane? Czy moze byc tak, ze zamiast NOA bedzie RFE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...