Skocz do zawartości

Przedluzenie Dwuletniej Gc


Sasklacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 131
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Update: NOA przyszlo po tygodniu… wow, nauczona doswiadczeniem spodziewalam sie problemow, a tu prosze, mam co zaniesc jutro do kadr ;) Kzielu, pisales, ze NOA wysylane jest automatycznie - wiec jak rozumiem teraz nastepuje weryfikacja papierow? Czy jesli dostalo sie NOA to RFE moze jeszcze przyjsc - mimo wszystko? Na zdrowy rozsadek wydaje mi sie to mozliwe, bo nie wierze, ze udalo im sie przebrnac przez wszystkie nasze papiery w ciagu tygodnia. Po jakim czasie - tak mniej wiecej - mieliscie wezwanie na biometrics?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update: NOA przyszlo po tygodniu… wow, nauczona doswiadczeniem spodziewalam sie problemow, a tu prosze, mam co zaniesc jutro do kadr ;) Kzielu, pisales, ze NOA wysylane jest automatycznie - wiec jak rozumiem teraz nastepuje weryfikacja papierow? Czy jesli dostalo sie NOA to RFE moze jeszcze przyjsc - mimo wszystko? Na zdrowy rozsadek wydaje mi sie to mozliwe, bo nie wierze, ze udalo im sie przebrnac przez wszystkie nasze papiery w ciagu tygodnia. Po jakim czasie - tak mniej wiecej - mieliscie wezwanie na biometrics?

Wyslalam papiery 18 marca,a 14 kwietnia mialam odciski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katlia, moja super, duuuuzo pracy, ale caly czas nowe wyzwania i atrakcje, wiec rzadko kiedy czuje, ze to praca, bardziej pasja i przyjemnosc :) Paradoksalnie dla mnie pierwszy rok - w porownaniu do tego, co mam teraz - byl super luzny (bylam nowa, musialam sie wdrozyc, wiec robilam o wiele mniej niz teraz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...