Skocz do zawartości

Denver W Kilka Godzin - Sugestie?


Nigella

Rekomendowane odpowiedzi

Czy sa wsrod nas forumowicze z Denver? :) Dzisiaj dowiedzialam sie, ze w czerwcu lece tam na trzydniowa konferencje. Wyglada na to, ze poznym popoludniem, najprawdopodobniej dwa dni z rzedu, bedzie pare godzin na pokrecenie sie po miescie. Czy w okolicach hotelu The Curtis jest cos ciekawego do zobaczenia? Z mapy wynika, ze to downtown. Oczywiscie zrobie swoj research via Google, ale moze ktos jest "miejscowy" i moglby cos zasugerowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze po prostu polazic po downtown, jest tam sporo cikawych sklepow, restauracji, kafejek, itp. Polecam Larimer Square, jest tam pare bardzo dobrych restauracji, i bardzo popularna kawiarnia The Market; troche dalej polecam wspaniala, znana ksiegarnie Tattered Cover; Brown Palace Hotel jest bardzo atmosferycznym historycznym miejscem, wiele prezytendow sie tu zatrzymywalo, taka typowa architektura i styl z "dzikiego zachodu;" muzeum sztuki nowoczesnej zaprojektowany przez Liebskiend'a jest ciekawy. Nigdy nie bylam w U.S. Mint, ale slysze, ze jest warte zwiedzenia. Tez polecam fajny spacer przez Commons Park i 15th St. most. Ewentualnie mozesz wynajac rower z jednej z wielu stacyjek. Jezeli macie troche czasu w ciagu dnia, to naprawde jest warto wypozyczyc samochod i pojechac do Red Rocks - fenomenalny amfiteatr z czerwonego kamienia - to jakies 25 minut autostrada od downtown - to jest naprawde piekne, unikalne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katlia, wielkie dzieki, nawet nie wiesz ile bym dala, zeby moc chociaz na chwile pojechac w gory, ale niestety nie bedzie na to czasu - nastepnym razem! Z tym rowerem swietny pomysl. Wszystkie miejsca, jakie polecilas, zaznaczam na mapie. Czy w tej okolicy sa jakies godne polecenia knajpki z dobrym jedzeniem? I jak jest z bezpieczenstwem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo restauracji w okolicy w najrozniejszych cenach. Mozesz sie popytac w hotelu - moje osobiste ulubione w downtown:

Wynkoop Brewing Company

Osteria Marco

Rioja

Pizza Republica

Wazee Supper Club

D’Corazon

Tomayo

Illegal Pete’s

Jezeli chodzi o bezpieczenstwo, nie powinno byc problemu w samym downtown - ja bym nie chodzila wieczorem sama w okolicy Civic Center Park lub powyzej 20th Street – nie jest tam niebezpiecznie, ale sporo bezdomnych i nie bardzo przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o tych bezdomnych mi chodzilo - latem zeszlego roku bylismy w San Francisco i bylam w szoku, ilu bezdomnych mozna spotkac w samym centrum miasta, w najbardziej reprezentacyjnych jego czesciach. Po Denver najprawdopodobniej bede spacerowac sama, stad moje pytanie o bezpieczenstwo. Wielkie dzieki za liste restauracji - cos czuje, ze Wynkoop bedzie pierwszym miejscem, jakie odwiedze… lokalne piwko to jest to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...