Skocz do zawartości

Życie W Usa Po Szkole Zawodowej


Exis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ponieważ zastanawiam sie nad wyjazdem do usa tylko ubolewam nad jednym czy po szkole zawodowej dam rade w usa ? Nie ukrywam trochę żałuję ze nie poszedłem do technikum ; ( . Mój angielski jes na poziomie średnim . Proszę o jakieś rady , i czy wyjazd to dobry pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

na jakiej zasadzie ten wyjazd?

dobrze ze znasz wiecej jezyka niz podstawy :)

a jaki masz zawod,jakie doswiadczenie ?bedziesz w tym zawodzie szukac pracy?

Nie problem aby isc do technikum,gorzej jak nic nie umiesz po nim.a masz swiadectwo same ktore nic Ci nie daje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd chciałbym na stałe. Kierunek kucharz (gastronomia). Bardziej jako kelner ale jezyk trzeba na prawdę dobrze znać ; (. Ogólnie mam tam wujka ... Wiem ale technikum by trwało pewnie z 3 lata , a życie coraz krótsze ; (

Ja skonczylem zawodowke (renomowana) I jakos sobie radze. Pamietaj tylko ze wylacznie legalny pobyt daje jakies perspektywy. Nielegalny zawsze bedzie w plecy.

Długo już jesteś , i jak wyglądał twoje pierwsze dni.. jak znalazłeś prace ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, jak sie ma wujka to GC gwarantowana? Qrde ja mam kilku wujkow w USA a na to nie wpadlem...


Wyjazd chciałbym na stałe. Kierunek kucharz (gastronomia). Bardziej jako kelner ale jezyk trzeba na prawdę dobrze znać ; (. Ogólnie mam tam wujka ... Wiem ale technikum by trwało pewnie z 3 lata , a życie coraz krótsze ; (

Długo już jesteś , i jak wyglądał twoje pierwsze dni.. jak znalazłeś prace ?

Krotko, dokladnie za tydzien minie 5 lat. Praca sama mnie znalazla I tak juz 4 lata mi przeszly przy jednym zlobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, jak sie ma wujka to GC gwarantowana? Qrde ja mam kilku wujkow w USA a na to nie wpadlem...

Krotko, dokladnie za tydzien minie 5 lat. Praca sama mnie znalazla I tak juz 4 lata mi przeszly przy jednym zlobie.

A ty miałeś tam do kogoś pojechać , czy od zera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz zapoznaj sie dobrze z zasadami wizowymi do USA

I teraz umiesz gotowac,?lubisz to robic,jestes w tym dobry,gdzies juz pracowales,pracujesz?jako kelner tez musisz byc nie zly :)

poznalem takiego chlopaka co startowal od tzw 0 a nie mial technikum skonczonego i zarabia nie zla kase :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz zapoznaj sie dobrze z zasadami wizowymi do USA

I teraz umiesz gotowac,?lubisz to robic,jestes w tym dobry,gdzies juz pracowales,pracujesz?jako kelner tez musisz byc nie zly :)

poznalem takiego chlopaka co startowal od tzw 0 a nie mial technikum skonczonego i zarabia nie zla kase :)

A on jest kelnerem ? . I wiesz może jak tam u niego bylo z angielskim?

A on jest kelnerem ? . I wiesz może jak tam u niego bylo z angielskim?

to teraz zapoznaj sie dobrze z zasadami wizowymi do USA

I teraz umiesz gotowac,?lubisz to robic,jestes w tym dobry,gdzies juz pracowales,pracujesz?jako kelner tez musisz byc nie zly :)

poznalem takiego chlopaka co startowal od tzw 0 a nie mial technikum skonczonego i zarabia nie zla kase :)

ogólnie w wakcje zaczne prace jako kelner w tak jak by domu weselnym odbywają sie tam przeróżne przyjecia . Moze pojde ze szkoły na praktyki barmańskie. . Powiem ci że sie boję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exis - podstawowe pytanie - masz możliwość legalnego wyjazdu?

Bo to nie tak, jak w Unii, że lecisz sobie do Londynu i już.

Jeśli chcesz wyemigrować do USA, to musisz mieć do tego odpowiednią wizę. I - przede wszystkim - możliwość jej otrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...