Skocz do zawartości

Ulubione Produkty Spożywcze W Usa.


Misuzu

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli juz coś takiego było to przepraszam.

Mówią, ze jedzenie w USA jest ble, ale czasami trafia na produkty, słodycze, ktore bardzo mi smakują.

Np. Twizzlers! Uwielbiam. Jadłam dotychczas watermelon

http://c4.soap.com/images/products/p/zqb/zqb-6336_1z.jpg

Lubię tez chew mix

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/d3/Chex-Mix-Trad-Bag-Small.jpg

Akurat te traditonal nie sa takie fantastyczne, ale te takie ostrawe sa ok.

I jeszcze hi-chew. Dawno nie jadłam takiej dobrej gumy rozpuszczalnej :)

http://img0107.popscreencdn.com/155038605_morinaga-hi-chew-assorted-mix-chewy-candy-pack-of-10-.jpg

Jedzenie trochę śmieciowe, ale co tam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Denerwuje mnie ten ich syrop kukurydziany high fructose .

Z perspektywy pół roku :

-chleb do zrobienia w półfabrykacie z IKEA http://www.rogalikblog.pl/wp-content/uploads/2012/10/11.jpg

-owoce (banany , ananasy , mango ) też niezłe

-akceptuję ich sery żółte Provoline i ewentualnie biały twarożek ze śmietaną .

(generalnie masło ,mleko, sery , salami może być)

ostatnio namierzyłem w walmarcie stoisko koszerne :) mimo że ich nie lubię

to przyznam że produkty są wysokiej jakości testowałem ogórek oraz galaretkę w czekoladzie

a i obok były świeczki uwaga z naturalnego wosku niesamowite jak miło się palą - powaga.

-lubię czasami się skusić na amerykańską lokalną kuchnię ale to co stan to co innego i takich perełek

trzeba szukać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak o śmieciowym jedzeniu - Cinnamon Rolls ! Mimo że cukru prawie nie jadam, to od nich często powstrzymać się nie mogę...

Z innych dobrych rzeczy - Lifesavers gummies...

Co do jakości - mozna dostać wszystko w najwyższej jakości, kwestia ile jesteś w stanie zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie ten ich syrop kukurydziany high fructose .

Z perspektywy pół roku :

-chleb do zrobienia w półfabrykacie z IKEA http://www.rogalikblog.pl/wp-content/uploads/2012/10/11.jpg

-owoce (banany , ananasy , mango ) też niezłe

-akceptuję ich sery żółte Provoline i ewentualnie biały twarożek ze śmietaną .

(generalnie masło ,mleko, sery , salami może być)

ostatnio namierzyłem w walmarcie stoisko koszerne :) mimo że ich nie lubię

to przyznam że produkty są wysokiej jakości testowałem ogórek oraz galaretkę w czekoladzie

a i obok były świeczki uwaga z naturalnego wosku niesamowite jak miło się palą - powaga.

-lubię czasami się skusić na amerykańską lokalną kuchnię ale to co stan to co innego i takich perełek

trzeba szukać .

Polecam sklep (chyba nowo otwarty w Tampie):

Trader Joe's

3808 W Swann Ave

Tampa, FL 33609

813-872-6846

Nic z GMO, przystępne ceny, duży wybór importowanych serów, świeże pieczywo, itd, itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie nie jestem zbyt wybredny w kwestii jedzenia ale byle czego tez nie potrafie zjeść.

Maslo. Od początku tutejsze jadlem bez problemu. Jakies dwa tygodnie temu byłem w naszym polskim sklepiku zobaczyłem ze maja w lodowce polski "laciate. Wiedzac ze w domu nie mam już masla wzialem kostke. Było (już zjedzone) 10x razy smaczniejsze od tutejszego.

Koszerne.

Zazwyczaj dobre jakościowo. Gdy lece samolotem na linii w której daja jesc zawsze wcześniej zamawiam koszerne jedzenie. Smaczniejsze, bardziej urozmaicone i co ważne w dużych samolotach - zawsze roznosza specjalne zamówienia w pierwszej kolejności. A zdarzylo się ze zanim zaczeli roznosić zwykle racje zywnosciowe to ja już swoje zjadłem i dostałem druga porcje standardowego jedzenia gdy w międzyczasie poszedłem do łazienki. Wrocilem a tu znow micha czeka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie wszystko lubie :D ciezko wymienic wszystko...ale z tym najlepszych to bedzie: slonecznik BBQ, Amy's takie mrozone jedzenie bezmiesne, chipsy z octem, smazona okra i hush puppies. Ja w ogole lubie wszystko co zwiazane z BBQ i co mexykanskie. Moge tacos jesc codziennie! A steka tez moge codziennie i w chinskich bufetach lubie sie stolowac i w golden corral...dobra juz starczy bo sie glodna robie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Jesli chodzi o moja osobe, to maslo mi smakuje… Musze sie pochwalic, ze ostatnio wypatrzylam w Albertsonie szwajcarski ser i jest pyszny..,ale najbardziej brakuje mi chleba, nie potrafie znalexc takiego grahama dla mnie ;), chyba jestem chlebowa. Oprocz tego, to nie opycham sie..,raczej sie pilnuje, jestem na sokach ;), bo ostatnio przytylam chyba z 4 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tez lubie wszystko,smakuje mi bagle grahamowe z crem cheese,uwielbiam kanapki z jajkiem z a Subway,chinczyka,bafollo kurczaki z blue chees,mocarelle,wszelkiego mrodzaju jogurty naturalne,no i jeszcze by wymieniac na pol strony,jedynie czego nie kupuje i nie lubie to wedlina pakowana hermetycznie,zawsze biore na wage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...