Skocz do zawartości

Ulubione Produkty Spożywcze W Usa.


Misuzu

Rekomendowane odpowiedzi

Burgery, ale nie te z sieciowek :D No i w Texasie jest duzo autentycznego meskykanskiego jedzenia kotre bardzo polubilam.

Moj maz zawsze jak wraca z trasy z Texasu to mowi,ze tam maja najlepsze jedzenie meksykanskie,a nawet mowi ze Cola smakuje o niebo lepiej niz te w ,marketach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moj maz zawsze jak wraca z trasy z Texasu to mowi,ze tam maja najlepsze jedzenie meksykanskie,a nawet mowi ze Cola smakuje o niebo lepiej niz te w ,marketach.

Cola z Meksyku (zakladam, ze taka pil) slodzona jest prawdziwym cukrem w przeciwienstwie do amerykanskiej chemii. Smak nieporownywalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys czytalam o wynikach badan robionych na temat coli. Podobno wszyscy twierdza, ze meksykanska jest o niebo lepsza, a gdy podano im 2 szklanki coli ( jedna amerykanska a druga meksykanska ) i mieli wskazac ktora im bardziej smakuje, to wiekszosc wybrala nieswiadomie ta z chemia. Moze po prostu jest trendy lubic ta z cukrem :) ja nie wiem, coli i podobnych nie pijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te twizzlers to jakaś ohyda! Nie wiem jak można to jeść. Podobnie jak słodycze z lukrecją, niektórzy się zajadają mi się gęba krzywi na samą myśl. Z produktów które lubię to będą:

- wrapy z trader Joe'sa, najbardziej chyba lubiłem ten: http://2.bp.blogspot.com/-tJaKsiNI-s8/TgORU3hRG3I/AAAAAAAAM0g/6pHn6pMHA0s/s1600/IMG_0467.JPG

- napój cactus cooler :D

- doritosy

hmm, nic innego nie przychodzi mi do głowy. Jadłem tam też po raz pierwszy wiele dań w knajpach i niektóre były pycha więc nauczyłem się sam je robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie obrzydza jak widzę Marshmallows i to jeszcze z grilla. Blee.. Próbowaliście? Nie rozumiem tego fenomenu.

Jadłem parę razy tzw. s'mores. Były ok ale bez szału i w sumie marshmellow nic temu nie dodawał, herbatnik z czekoladą byłby tak samo dobry. Same marshmellows są dla mnie po prostu za słodkie, jak zjem dwa to odechciewa mi się jeść cokolwiek. Jak jestem na grillu to trzymam się raczej kiełbasek i browarów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło ze jest junk food, ale nie musi :)

Marshalla jeszcze nie jadłam, ale muszę spróbować :!

Wczoraj jadłam ten super butterfinger i dla mnie bez rewelacji. Smaczniejsza jest masło orzechowe z costco samo z siebie ;) batonik jest za słodki i za twardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło ze jest junk food, ale nie musi :)

Marshalla jeszcze nie jadłam, ale muszę spróbować :!

Wczoraj jadłam ten super butterfinger i dla mnie bez rewelacji. Smaczniejsza jest masło orzechowe z costco samo z siebie ;) batonik jest za słodki i za twardy.

Marsmellows mozesz sobie odpuscic chociaz jesli lubisz maslo orzechowe to chyba dasz rade. Jedzcie, silownie roznego autoramentu beda mialy pocieche z nowych klientow.

Osobiscie mialem bliski kontakt z marsmellows gdy na "indyka" zaprosilismy sasiadke, samotna, starsza Pania. Przyniosla ona w ramach "wpisowego" na impreze sos do indyka na bazie marsmellows I zurawiny, bylo to, uczciwie przyznaje, smaczne. Prawdopodobnie dlatego ze dzieki cranberry nie tak slodkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...