Skocz do zawartości

Badania Lekarskie Do Gc W Chicago


Anarion

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym miesiącu będę zaczynała procedurę o GC. W związku z tym mam kilka pytań.

Jakiego lekarza w Chicago/okolicach polecacie do przeprowadzenia badań?

Z jakim kosztem trzeba się mniej wiecej liczyć?

Czy cokolwiek może być pokryte przez ubezpieczenie (Blue Cross Blue Shield)?

Obdzwoniłam kilka klinik i odpowiedzi znacznie się różnią, więc mam nadzieję, że coś doradzicie :) Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon dp wszystkich z listy i zapytaj jakie maja ceny,kiedy przyjmuja i czy akceptuja ubezpieczenia.Pamietam,ze obdzwonilam wszystkich swoich z listy i zaden nie akceptowal ubezpieczenia,ceny sie roznily,ale bez porazki-tak 10-20$ gorzej z terminem,bo wszedzie mieli zajete na najblizszy miesiac a nawet dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr. Jerry A Jakimiec, Cosmopolitan Health Care Center

3328 North Harlem Avenue, Chicago, IL 60634

(773) 836-4520

Ja bylam u niego, bo ze wszystkich polskich lekarzy on byl najtanszy. Zaoszczedzilam ok 250 dolarow. :D

Tinki dziękuję bardzo! Jeszcze dziś tam zadzwonię :)

Pamiętasz może, ile szczepionek musiałaś przyjąć?

Zadzwon dp wszystkich z listy i zapytaj jakie maja ceny,kiedy przyjmuja i czy akceptuja ubezpieczenia.Pamietam,ze obdzwonilam wszystkich swoich z listy i zaden nie akceptowal ubezpieczenia,ceny sie roznily,ale bez porazki-tak 10-20$ gorzej z terminem,bo wszedzie mieli zajete na najblizszy miesiac a nawet dwa.

Lista ma chyba z 200 pozycji :D Zadzwoniłam póki co do ok. siedmiu i póki co też nikt nie akceptuje ubezpieczeń, ale ceny różnią się dość znacznie, między $200 a $400. Za to terminy raptem kilka dni :)

Pamiętasz może do kogo w końcu poszłaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...