Skocz do zawartości

Kalifornia W 16 Dni


she_somh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wybieramy się (grupa 4 przyjaciół) na zachód i w 16 dni planujemy trasę:

San Francisco (3 noclegi) -> Tahoe (2 noclegi) -> Yosemite Park (1 nocleg) -> Sequoia Park (1 nocleg) -> Monterey (2 noclegi) -> Santa Barbara (2 noclegi) -> LA (1 nocleg gdzieś na trasie do LV) -> Las Vegas (3 noclegi) (tam baza wypadowa do Death Valley, Grand Canion).

Czas: 23.04-08.05

Mam wątpliwość jednak czy to nie za wiele miejsc na taki czas?
Będę niezmiernie wdzięczna za wszelkie informacje i Wasze propozycje korekty tej trasy.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo... Jezeli badzo chcecie zaliczyc Las Vegas i Grand Canyon, to ja bym proponowala skreslenia Yosemite, Tahoe, Sequoia... piekne miejsca ale dla europejczyka nie az tak egzotyczne. Proponowalabym SF, Monterey, highway 1 do Santa Barbara, Los Angeles, Las Vegas, Death Valey, Grand Canyon. Jezeli zosatnie wam troche czasu, to dodajcie Bryce Canyon - przepiekne miejsce, widoki ktorych w europie sie nie widzi, moze tez winianie w okolicach Santa Barbary (ale tylko jezeli macie powyzej 21 lat!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wybieramy się (grupa 4 przyjaciół) na zachód i w 16 dni planujemy trasę:

San Francisco (3 noclegi) -> Tahoe (2 noclegi) -> Yosemite Park (1 nocleg) -> Sequoia Park (1 nocleg) -> Monterey (2 noclegi) -> Santa Barbara (2 noclegi) -> LA (1 nocleg gdzieś na trasie do LV) -> Las Vegas (3 noclegi) (tam baza wypadowa do Death Valley, Grand Canion).

Czas: 23.04-08.05

Mam wątpliwość jednak czy to nie za wiele miejsc na taki czas?

Będę niezmiernie wdzięczna za wszelkie informacje i Wasze propozycje korekty tej trasy.

Dzięki!

Macie już zarezerwowane noclegi? Pytam z ciekawości, bo ja wybieram się w lipcu i już na dzień dzisiejszy miałam problem z noclegiem w Kayenta np. Odnośnie wyprawy to zależy na czym komu zależy (że tak to ujmę). Moja wyprawa jest niewiele dłuższa (21 dni) , a w planach mam o wiele więcej miejsc do odwiedzenia. Jeśli chodzi o Las Vegas jako bazę wypadową w dwa wymienione przez Ciebie miejsca, to chyba troszkę daleko co? w dwie zupełnie inne strony. Może warto tu jakoś to przeorganizować?

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Mamy zarezerwowane tylko 3 noclegi w San Francisco. Wciąż jeszcze myślimy nad tą trasą.
Jest jeszcze taka koncepcja:

San Francisco (3 noclegi) -> Tahoe (1 nocleg) -> Yosemite Park (1 nocleg) -> Sequoia Park (1 nocleg) -> Las Vegas (3 noclegi) (tam baza wypadowa do Death Valley i Grand Canion) -> LA (1 nocleg) -> Santa Barbara (2 noclegi) -> Monterey (2 noclegi) -> Santa Cruz (przejazdem) -> San Francisco (1 nocleg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...