Skocz do zawartości

Yerba Mate


kivvi0

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Będę głównie w stanie Illnois, wiecie może gdzie najbardziej warto tam kupić yerba mate? Możecie coś polecić? Czy może zwrócić się ku internetowym sklepom?

i drugie pytanie związane z tym tematem: więce może jak to jest z wwożeniem yerby do stanów? na lotnisku może być problem? nie mówie nawet o skojarzeniach do pewnej rośliny :rolleyes: ale czy nie skonfiskują mi jej bo by byłoby mi szkoda.

wchodził może ktoś na pokład ze swoją tykwą z herbatką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sieciowkach jest mate bez specjalnego problemu. jesli zalezy ci na porzadnej jakosci herbacie, polecam zakupy w jakichs organicznych sklepach, np. trader joe's, fresh market. a jesli szukasz super-autentycznej mate, najlepiej odwiedzac sklepy z etniczna zywnoscia, glownie w etnicznych dzielnicach - w chicago zdecydowanie znajdziesz mate

herbata jest chyba produktem rolniczym, wiec nie mozna jej wwozic do usa, ale niech mnie ktos poprawi

(mnie osobiscie skonfiskowano przyprawy z europy, a i za torunskie pierniki musialam sie gesto tlumaczyc, choc po tlumaczeniu dlai mi spokoj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...