Skocz do zawartości

Dv2015 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

Czy zostałeś wylosowany w DV2015?  

173 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2015?

    • TAK
      41
    • NIE
      132


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Udalo sie, ale mam wysoki numer: 2013EU00044XXX.

Jak myślicie - zalapię się na rozmowę?

W Visa Bulletin patrzac na DV2013 w końcowych miesiącach cut-off number dla Europy jest "CURRENT" - czy to oznacza ze wszyscy wylosowani mieli rozmowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie, ale mam wysoki numer: 2013EU00044XXX.

Jak myślicie - zalapię się na rozmowę?

W Visa Bulletin patrzac na DV2013 w końcowych miesiącach cut-off number dla Europy jest "CURRENT" - czy to oznacza ze wszyscy wylosowani mieli rozmowy?

Nie przejmuj się. Ja też mam wysoki nr z DV2014

41xxx.

Według mnie dostaniemy się na rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie, ale mam wysoki numer: 2013EU00044XXX.

Jak myślicie - zalapię się na rozmowę?

W Visa Bulletin patrzac na DV2013 w końcowych miesiącach cut-off number dla Europy jest "CURRENT" - czy to oznacza ze wszyscy wylosowani mieli rozmowy?

CURRENT oznacza, ze wizy do wydania skonczyly sie. CURRENT = NO BACKLOGS = Brak zaległości w wydawaniu wiz.

Powyzej 33 - 34 tys to jest przewaznie ten limit patrzac na przeszle lata. A numery rzedu 40 tys i wiecej to raczej sa bez szansy na rozmowe, tak z tego przynajmniej wynika.

EDIT: Oczywiscie odnosi sie to tylko do Europy. W koncu tylko polowa wylosowanych dostaje wizy, a tych co rezygnuja ze spotkania / dostaja z jakichs powodow odmowe po wizycie jest niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CURRENT oznacza, ze wizy do wydania skonczyly sie. CURRENT = NO BACKLOGS = Brak zaległości w wydawaniu wiz.

Powyzej 33 - 34 tys to jest przewaznie ten limit patrzac na przeszle lata. A numery rzedu 40 tys i wiecej to raczej sa bez szansy na rozmowe, tak z tego przynajmniej wynika.

Na przeszłych latach nie było takich wysokich CN - jak i również nie rozdawano całej puli wiz.

W DV 2014 okaże się jakie mają szanse wysokie CN, jeszcze 2-3 miesiące.

Swoją ocenę opierasz o bardzo uproszczone statystyki. W dodatku nie bierzesz pod uwagę że DV 2014 i 2015 są inne od pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przeszłych latach nie było takich wysokich CN - jak i również nie rozdawano całej puli wiz.

W DV 2014 okaże się jakie mają szanse wysokie CN, jeszcze 2-3 miesiące.

Swoją ocenę opierasz o bardzo uproszczone statystyki. W dodatku nie bierzesz pod uwagę że DV 2014 i 2015 są inne od pozostałych.

Wysokie numery to ma Afryka, nie Europa. Wez pod uwage, ze do wydania jest ok 18 tys wiz dla Europy, nie wiecej. I druga sprawa: tylko polowa wylosowanych w Europie dostaje wize. Przebieg procesu DV2014 jest podobny do DV2013, jesli chodzi o numery, w DV2015 raczej bedzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokie numery to ma Afryka, nie Europa. Wez pod uwage, ze do wydania jest ok 18 tys wiz dla Europy, nie wiecej. I druga sprawa: tylko polowa wylosowanych w Europie dostaje wize. Przebieg procesu DV2014 jest podobny do DV2013, jesli chodzi o numery, w DV2015 raczej bedzie podobnie.

Teraz procesują 32900 dla EU.

Wizy są wolno wydawane, zostały 3 VB do wypuszczenia. - dla mnie nie ma innej możliwości żeby nie doszło do wysokich numerów ( biorąc pod uwagę liczbę wydanych wiz dla EU na ten moment i szybkość z jaką są wydawane)

http://forums.immigration.com/ - zapraszam na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie, ale mam wysoki numer: 2013EU00044XXX.

Jak myślicie - zalapię się na rozmowę?

W Visa Bulletin patrzac na DV2013 w końcowych miesiącach cut-off number dla Europy jest "CURRENT" - czy to oznacza ze wszyscy wylosowani mieli rozmowy?

Udalo sie, ale mam wysoki numer: 2013EU00044XXX.

Jak myślicie - zalapię się na rozmowę?

W Visa Bulletin patrzac na DV2013 w końcowych miesiącach cut-off number dla Europy jest "CURRENT" - czy to oznacza ze wszyscy wylosowani mieli rozmowy?

Masz na myśli DV2015 EU44XXX czy DV2015 EU44XXX?

Jeżeli DV2015 to dobrze wróży dla wysokich z 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...