Skocz do zawartości

Dv2015 Brak Mozliwosci Sprawdzenie Czy Wylosowany


Rekomendowane odpowiedzi

witam, mimo wprowadzania na 100% poprawnych danych nie mogę sprawdzić czy zostałem wylosowany. po każdorazowym poprawnym wprowadzeniu moich danych i numeru 2015xxxxxxx strona nie przeskakuje do informacji has not

to samo mam na 3przegladarkach

w czym może byc problem ?

mam wydrukowana stronę przy rejestracji w systemie

wiec poprawne dane wprowadzam

p. s biorę udział o raz 4 wiec wiem jak sie sprawdza

co mozna zrobić teraz ? ktoś miał taki problem ?może ich system mnie nie zarejestrowal ? ale to nie możliwe bo z danymi wysłane na żonę tez nie mogę sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mimo wprowadzania na 100% poprawnych danych nie mogę sprawdzić czy zostałem wylosowany. po każdorazowym poprawnym wprowadzeniu moich danych i numeru 2015xxxxxxx strona nie przeskakuje do informacji has not

to samo mam na 3przegladarkach

w czym może byc problem ?

mam wydrukowana stronę przy rejestracji w systemie

wiec poprawne dane wprowadzam

p. s biorę udział o raz 4 wiec wiem jak sie sprawdza

co mozna zrobić teraz ? ktoś miał taki problem ?może ich system mnie nie zarejestrowal ? ale to nie możliwe bo z danymi wysłane na żonę tez nie mogę sprawdzic

Może kwestia rozróżnienia dużego O od zera 0? Ewentualnie L od I?

Ja dla pewności kopiuję numer, a nie przepisuję, żeby nie było wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem to pod uwagę

W numerze mam I to duże i wpisywalem

Q to ku wpisywalem i ni cholery ciągle strona informuje ze błąd. Raz mi przeskoczyla na informacje ze za długi czas oczekiwania.

A najlepsze jest to ze raz wyskoczylo Has not selected, a jak chciałem na drugi dzień Sprawdźic ponownie to juz blad ze zły numer lub zle wpisany kod autoryzacji.

Dziwne to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem to pod uwagę

W numerze mam I to duże i wpisywalem

Q to ku wpisywalem i ni cholery ciągle strona informuje ze błąd. Raz mi przeskoczyla na informacje ze za długi czas oczekiwania.

A najlepsze jest to ze raz wyskoczylo Has not selected, a jak chciałem na drugi dzień Sprawdźic ponownie to juz blad ze zły numer lub zle wpisany kod autoryzacji.

Dziwne to

Sprawdz pozostale dane na potwierdzeniu rejestracji do DV. Mozesz miec np: literowke w nazwisku imieniu albo dacie urodzenia, i wtedy wpisz do formularza sprawdzajacego tak, jak masz na wydruku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden banalny powod dlaczego zgloszenie nie jest rozpoznane. Jak dotad oficjalnie nie wiadomo jak system reaguje gdy zgloszenie zostalo zdyskwalifikowane w trakcie analizy przed losowaniem (niewlasciwe zdjecie itd.). Moze to byc NOT BEEN SELECTED albo jest ono kasowane jakby go nigdy nie bylo i stad informacja o niepoprawnych danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...