Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

My z mężem też się w końcu doczekaliśmy zaproszenia na rozmowę. Mamy 9 grudnia, choć powinniśmy być już po rozmowie ( nr 7xx ), ale wniosek wysyłaliśmy dopiero 2 czerwca, z tąd to opóźnienie zapewne. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to pod koniec lutego chcemy wylecieć, dlatego już umówiliśmy się na wizytę u lekarza :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdaje mi sie ze, troche za szybko ten lekarz. Wiza bedzie miala waznosc pol roku wlasnie od dnia badan lekarskich, a jak cos wypadnie i nie bedziecie mogli pojechac w lutym tylko pozniej ? My badania robilismy doslownie dzien przed rozmowa w ambasadzie ( akurat nie mielismy wyboru) dlatego wydaje mi sie ze, macie troche czasu jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdaje mi sie ze, troche za szybko ten lekarz. Wiza bedzie miala waznosc pol roku wlasnie od dnia badan lekarskich, a jak cos wypadnie i nie bedziecie mogli pojechac w lutym tylko pozniej ? My badania robilismy doslownie dzien przed rozmowa w ambasadzie ( akurat nie mielismy wyboru) dlatego wydaje mi sie ze, macie troche czasu jeszcze :)

Spokojnie się wyrobimy :), nawet jeśli o trochę nam się przesunie wylot, bo po nowym roku tak na prawdę nic nas za bardzo tutaj nie będzie trzymać. Niestety musimy tak wcześnie wszystko załatwiać, bo urlopu już mało zostało także robimy wszystko, że tak powiem na raty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy wiecie najlepiej co dla Was jest dobre :) Chcialem tylko powiedziec ze, bez najmniejszego problemu mozna to zalatwic w jeden dzien i to przed rozmowa. Pozdrawiam i powodzenia zycze :)

Wiem, że dałoby radę, ale akurat dzień przed wizytą muszę pozałatwiać sprawy związane ze swoim dyplomem, aby potem nie mieć problemów z ewaluacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...