Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A na stronie, gdzie sprawdzałeś, kiedy masz rozmowę nie masz żadnych instrukcji?

Albo w mailu, jaki dostałeś z terminem rozmowy?

(nie wiem, jaka jest teraz procedura)

Na stronie ambasady są wytyczne, co dalej.

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/processing_dv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubam widze ze troche masz tych postow na tym forum i ....

czytales moze temat o dv 2013 -2014 procedury sa podobnie .zmienilo sie to ze wysylales aby ds 260 co juz uczyniles

badania i adresy sa takie same,zakres dokumentow tak samo :),,adresy lekarzy masz na stronie tez Ambasady USA

nawet byly osoby z dv 2015 na forum co troche o tym pisaly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz wszystkim zyczliwym.

obawy wynikaja z podejscia ze moze nie oplaca im sie brac calej rodziny z dzieckiem ktora (moga wziac taka ewentualnosc pod uwage) bedzie siedziala na zasilku, przeczeka kilka lat i bedzie miala paszporty usa, ale uspokoiliscie mnie ze moze podchodza do tego humanitarnie i nie beda dyskryminowali takiego przypadku, mam nadzieje.

podziele sie kolejnymi doswiadczeniami juz wkrotce, mam nadzieje ze pomoge wszystkim w podobnej do mojej sytuacji.

pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , zielona karta przychodzi pod wskazany adres w USA tak ?

A co jeśli ktoś , nie ma takiego adrsu podać , czy można ewentualnie jakiś hotel podać czy w polsce jest szansa , żeby ją raczej odebrać

ze tego co wiem to pewnie nie ...

Jak sobie z tym poradzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameryka co do adresu to szukasz dla siebie,rodzicow czy tak sie pytasz

jesli tak sie pytasz to znajdziesz latwo odpowiedz co do adresu-jak mozna sobie taki adres zalatwic ,pisalem pare razy na ten temat ,dodam do tego ze po box sie nie liczy a co do hotelu to ktos podal taki adres i potem pilnowal przesylki aby doszla do jego rak :)

olakowal sprawy humanitarne to sprawy z wizami dla uchodzcow a nie wizy loteryjne :)

Mozesz miec 5 dzieci,byc sama i dostac wize taka i byc same-bez dzieci i wyjsc bez wizy bo wyjdzie ze nie masz za duzych planow,wyjdzie za zachowania ze cos nie gra z Toba ..

wiele rodzin z tego forum wyjechalo majac dzieci,dziecko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o to że ktoś będzie 5 lat siedział na socjalu to nie mają się co martwić :) . Bo tam nie ma socjalu - przynajmniej w takim wymiarze jak ktoś sobie w Europie wyobraża. To nie UK że dostaniesz pieniądze na mieszkanie, dziecko itd. itp. Tu jak ubezpieczenie dostaniesz dla dziecka to już będzie fajnie nie wspominając o sobie gdybyś nie pracowała (lub nawet pracowała - bo nie każdy pracodawca taki luksus funduje). Koszt żłobka/przedszkola to często ponad 1000$. Więc spokojnie - dla nich to bezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...