Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Camea telefonu nie wniesiesz. Naprzeciwko ambasady jest fotograf i u niego można zostawić(za 20zł). Ja sam nie miałem telefonu, ale babeczkę przedemną pan ochraniacz odesłał właśnie do fotografa :)

Nie wiem czy sie cos zmienilo ale w czerwcu 2014 normalnie telefon zostawialismy przy wejsciu i dostalismy numerek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

cutmiut czy czasami to nie bylo w Krakowie bo tam takie cos jest mozliwe z telefonami od 2000 roku a wiec juz ponad 10 lat i w 2014 mozna bylo zostawiac telefon u ochrony w Warszawie :) kto bylo po wize turystyczna to wie co i jak ;) podobnie jest dla wiz na pobyt staly.To sie nie zmienia od tylu lat :) Kolejna sprawa to loteria to aby losowanie jest a reszta ma malo wspolnego juz z loteria ;) niby los jest a nalezy przedstawiac dokumenty,nie miec zakazu wjazdu na teren USA oraz przekonac Konsula co do tego ze damy sobie rade,do tego sprawy medyczne i sprawy z KRK ,czy sie jest karanym,czy nie-za co i czy za to sie nie ma zakazu wjazdu Tak wiekszosc osob dostaje wizy a nawet mowi ze rozmowa to latwa,to nie to co wizy turstyczne i maja racje dopuki nie przeczyta sie innych wpisow ,na innych forach ze jednak sa jakies ale ;) a to ze ktos moze sobie nie dac rady lub tez widac ze jego majatek jest naciagny jak przy pewnym malzenstwie mlodym ;) kiedy to Konsul nie uwierzyl ze ktos moze miec tyle a tyle do tego taka pomoc w USA ;)

Juz raz pisalem o przekladaniu terminu i ze komus sie udalo to nalezy zobaczyc kiedy to bylo aby nie wyszlo ze jest wiosna i ktos nadal czeka na rozmowe ..moze teraz nie ma tak zle lecz czym pozniej bedzie rozmowa tym gorzej-brak wiz

a przeklada sie rozmowe tak a nowy termin bedzie przeslany przez poczte zwykla a nie przez poczte elektroniczna :

12. Nie mogę lub nie mogłem przyjść w terminie wyznaczonym przez NVC/KCC na spotkanie z konsulem w sprawie wizy na pobyt stały. W jaki sposób mogę otrzymać nowy termin? Należy przyjść na spotkanie w wyznaczonym terminie, nawet w przypadku braku wymaganych dokumentów. Jedynie ważne sprawy rodzinne lub zdrowotne upoważniają do zmiany terminu. W takim przypadku prosimy o kontakt z Sekcją Wiz Imigracyjnych w Warszawie

. http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/czsto-zadawane-pytania.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Wszystkich. Śledzimy od dłuższego czasu forum, jesteśmy nowi w temacie. Wg. biuletynu nasz nr. wypada na marzec. Wniosek DV - 260 wysłaliśmy 24 maja , nasz numer to 23XXX. W jakim czasie możemy spodziewać się zaproszenia na rozmowe w Ambasadzie , może czyjś przypadek da się porównać . Pozdrawiamy i dziękujemy za odpowiedzi. :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...