Skocz do zawartości

Praca W New Hampshire W Parku Rozrywki - Proszę O Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Przyznano mi miejsce pracy w stanie New Hampshire, konkretnie w Jefferson NH, w parku rozrywki Santa's Village i chciałem poznać opinie osób, które być może tam pracowały lub w ogóle mieszkały w stanie New Hampshire w ramach wyjazdu na Work & Travel. Cóż, wydaje mi się, że jest to straszne - za przeproszeniem - zadupie i mam wątpliwości czy przez te 2 miesiące pracy ja się w ogóle gdziekolwiek ruszę, czy będę skazany na siedzenie w jednym miejscu i nudzenie się po pracy. Nie jestem fanem chodzenia po górach, a moim głównym celem było poznać jak najlepiej amerykańską kulturę, co chyba będzie niemożliwe na takim odludziu.

Jaki mam wybór, jeśli to jednak nie miejsce dla mnie? Innej oferty już nie dostanę, jak przypuszczam? Wyjazd w ramach opcji Placement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też na w&t mieszkalem na zadupiu, to jest raczej wspolna cecha tych wyjazdow. Ale spokojnie, ja w trakcie pracy bylem i w NYC, i w Bostonie, a i po pracy pojezdzilem, wiec i Ty cos zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NH nie nalezy do rozeywkowych stanow, toczy sie tam zycie spokojne, rural areas, kulture uwazam ze bys tam poznal ale nie bedzie to NYC experience. Ja uwazam ze w New England jest pieknie ale jesli przyjezdzasz na kilka miesiecy I oczekujesz czegos innego to moze warto byloby wybrac inny stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkalam w NH 2 lata i mam nadzieje ze juz tam nigdy nie wroce :P Stan jest ladny, jest tanio i bezpiecznie ale nudno. Ja mieszkalam niedaleko Manchester czyli jedynego miejsca gdzie cos sie dzieje. Z Jefferson bedziesz mial wszedzie daleko ( 2 godz do Bostonu ) Jesli nie lubisz chodzic po gorach i szukasz towarzystwa to ja na twoim miejscu szukalabym dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...