Skocz do zawartości

Work&travel A Egzaminy


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam pytanie, jak to jest z egzaminami, czy trzeba mieć wszystko zdane, żeby konsul wydał wizę? Bo jeśli nie dogadam się z wykładowcami na wcześniejsze zaliczanie to czeka mnie wrzesień/październik... A oprócz tego, czy Wasze uczelnie robiły jakieś problemy w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec zaliczony 1. semestr i tyle, dalej nikt nie wnika (no chyba ze w przyszłym roku). Co do egzaminów to zależy od wydziałów/uczelni, nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi.

co masz na myśli pisząc "w przyszłym roku"?

Chciałam wypytać o ogólne nastawienie uczelni do takich wyjazdów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi mi o przyszły rok, a że wole nie jechać w ciemno i lubię mieć wszystko zaplanowane, dlatego męczę ludzi pytaniami :) dzięki za odpowiedzi :)

W tym roku juz nie zdarzysz bo w tym miesiacu sa ostatnie wizyty w ambasadzie natomiast mozesz przygotowac sie na nastepny rok. Jak przyajde w jesieni to ci opowiem wrazenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Witam,
jeżeli jestem teraz na 3 roku studiów inżynierskich (7 semestrów) i w semestrze zimowym będę miał 2 za egzamin to się to klasyfikuje?
Bo ogólnie to jeden semestr zaliczyłem :D tylko kurde jeden egzamin nie poszedł i chcą zrobić poprawę w czerwcu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...