Skocz do zawartości

Przesiadka


Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie temu przesiadalem sie w YVR i mimo ze mój samolot z PDX sie spoznil to zdążyłem bez problemu w ciagu godziny.

I tak znalazlam info, ze moj samolot z Vancouver zazwyczaj ma jakies 30 min opoznienia, ale to roznie bywa. Ciekawe jak pojdzie w Toronto... Nic, chyba zaryzykuje. Dzieki za odpowiedz, andy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Paulina_89

Nie chcialam zakladac nowego tematu, wiec zapytam tu - czy ktos mial okazje przesiadac sie na lotniskach w Toronto i Vancouver? Pytam, poniewaz moge zabukowac bilety, gdzie na przesiadke bede miala po 1 h na kazdym lotnisku i zastanawiam sie czy zdaze.

Godzina to za malo wg mnie, lot w strone PL odbyl sie bez problemow gorzej bylo jak wracalam w Toronto jest odprawa imigracyjna i byla mega dluga kolejka ledwo zdazylam na lot do ATL, a mialam 2h na przesiadke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina to za malo wg mnie, lot w strone PL odbyl sie bez problemow gorzej bylo jak wracalam w Toronto jest odprawa imigracyjna i byla mega dluga kolejka ledwo zdazylam na lot do ATL, a mialam 2h na przesiadke.

w sumie nie wiem ile mam na przesiadke jak bede wracac, jeszcze nie sprawdzalam dokladnie. Poki co patrzylam na bilety z USA do Korei i przesiadki mam wlasnie w Toronto i Vancouver... wezme pod uwage to, co mowisz... Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Serio tak mało?

Atlanta jest calkiem dobrze rozplanowanym lotniskiem, schodzi sie do kolejki i wbija sie na inny terminal jesli trzeba. Nigdy nie zajmowala mi przesiadka zbut wiele czasu nawet jesli trzeba bylo przemieszczac na inny terminal. Zostaje tylko kwestia przylotu o czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...