Skocz do zawartości

Umawianie Wizyty, Uzupełnianie Profilu


klaudisz188

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wypełniając odpowiednie rubryki żeby się umówic jest rubryczka "Data priorytetowa" i trzeba podac datę. Nie wiem czy dobrze myślę ale to chodzi o spotkanie z konsulem? W sumie to jest tam napisane "Info dotyczące paszportu" a ja nie mam w paszporcie informacji o dacie priorytetowej.

I jeszcze jedno czy jeżeli chce zapłacic za k1 to czy moge wydrukowac formularze do zapłaty za wize nieimigracyjna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Notice of Action 1 - to ten dokument, ktory dostaliscie jak USCIS otrzymalo wasza petycje :) Z reguly otrzymuje sie go w kilka/kilkanascie dni po wyslaniu petycji.

A np.

Notice of Action 2 - to ten powiadamiajacy was o zatwierdzeniu petycji przez USCIS:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, szczerze mowiac :P Wydaje mi sie, ze najwazniejsze zeby mozna bylo ciebie rozpoznac na zdjeciu, ale na wszelki wypadek probowalabym drukowac czarno bialo. Ja tak mialam i na dodatek zdjecie wyszlo troszke "zamglone", ale nikt sie tego nie czepial :) Poza tym i tak musisz zabrac ze soba zdjecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj znalazlam dokladne wyjasnienie http://www.familybasedimmigration.com/noa.html

Ale tak, I-797c to NOA1 (sprawdz sobie date, jesli dostaliscie to kilka dni po wyslaniu petycji do USCIS to jest to :) ) a NOA2 to forma I-797. NOA2 bedzie wam pozniej potrzebne przy AOS.

I zadna tam madra, po prostu sama przez to papierkowe pieklo przechodzilam niedawno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...