Skocz do zawartości

Wyżywienie Podczas Lotu Lot-Em


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

I to cale wyrzeczenie za cene footlonga w Subwayu. ;)

Ten footlong to chyba wg stopy niemowlęcia. Ja tam tego nie kupuje ale kiedys musielismy zkstac trochę dluzej w pracy i szef pojechał kupić wszystkim coś do Subwaya. Te kanapki byly o połowę mniejsze niż w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja leciałam lotem 8 lat temu i byl schabowy z kapustą i ziemniakami :D ciekawe czy dalej tak karmią? :D

nie. teraz dostajesz kromke chleba, pasztet, plasterek sera, zurawine, i jakas marna surowke :P Przynajmniej tak bylo dwa lata temu jak lecialam LOTem i to byl moj ostatni lot z LOTem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, za komuny, LOT byl znany z dobrej kuchni. Wiem ze slyszenia bo pierwszy i jedyny raz lecialem LOTem w 1988 roku a wtedy to juz biednie bylo i trasa europejska.

Natomiast raz lecialem z Londynu do Newark i dobrze że zrobilem sobie kanapki bo nieistniejący juz Continental dal paskudne żarcie.

potwierdzam, ze lot mial kiedys swietne zarcie - latalam glownie europejsko za komuny (sportowa przeszlosc;)) i pamietam, z eto byla normalnie wyzerka

nawet jeszcze na lotach europejskich w okolicach lat 2000-2005 (latalam wtedy duzo) zarcie bylo bardzo znosne - nie tam jakies wsciekle ilosci, ale urozmaicona - konkretniejszy posilek w kwestii jakosci

w porownaniu do rzucanej w towim kierunku kanapki w locie eoropejskim teraz

, bylo naprawde fajnie

lecialam lotem do chicago dwa razy w zeszlym roku i zarcie bylo ok - cieply posilek na poczatku lotu (cos bylo do wyboru - jakies miesa w dwoch wydaniach i cos bezmiesnego) i potem niby-sniadanie pod koniec lotu (chyba jakas kanapka ciut lepsza od lotow europejskich i salatka owocowa)

z ciekawostek: lecialam do chicago w wielki piatek i byly sledzie! przy czy obok sledzi 3/4 serwowanych posilow to byla opcja bezmiesna, wiec kiedy obsluga dotarla mniej wiecej do 1/4 samolotu, opcja miesna sie skonczyla:/

no tak sobie katering wymyslil, ze wszyscy beda poscic, a tutaj taki psikus;)

w kazdym razie: nie oczekuj cudow na pokladzie, ale zdecydowanie z glodu nie umrzesz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że o to co zapytam nie jest pytanie dot. Lotu , ale chciałabym się dowiedzieć jak to jest właśnie z wyżywieniem i napojami w Delcie ?

Sa dwa posilki. Jeden wiekszy i przekaska. Alkohole sa za $6-7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że o to co zapytam nie jest pytanie dot. Lotu , ale chciałabym się dowiedzieć jak to jest właśnie z wyżywieniem i napojami w Delcie ?

Delta latam mniej więcej 3 razy w roku. Maja zwykle jeden ciepły i ostatnio wybór jest z trzech opcji i zależnie od kierunku albo pseudo śniadanie (do Europy) albo pannini + lody (do US). W dodatku w każdym długodystansowym samolocie maja w tej chwili ekrany w siedzeniach z dużym wyborem filmow który ofertę LOTu na 787 kładzie na łopatki.

Z tym że ja mam lekkie skrzywienie bo Delcie moja firma dostarcza dość kluczowe komponenty samolotów a jedyne większe lotnisko w okolicy to ich hub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że o to co zapytam nie jest pytanie dot. Lotu , ale chciałabym się dowiedzieć jak to jest właśnie z wyżywieniem i napojami w Delcie ?

takie jak wszędzie. Glodowac się nie da ale trudno mówić o przeżyciach kulinarnych. Zawsze zamawiam koszerne i zazwyczaj jest obfitsze i bardziej urozmaicone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...