Skocz do zawartości

Przesiadka Amsterdam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z racji iż 23 czerwca wylatuje z rodziną do USA, chciałbym się zapytać jak wygląda przesiadka. Lecimy z Warszawy przez Amsterdam i dopiero do Nowego Jorku liniami KLM. Czas oczekiwania na samolot do USA wynosi 17h. Pytanie jest, jak wygląda sprawa z bagażami. Pytam się, ponieważ zarezerwowaliśmy hotel tuż przy lotnisku i chcemy opuścić lotnisko w celu odpoczęcia, i "szybkiego" zwiedzenia Amsterdamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podepnę się pod temat - jak najlepiej dostać się do Schiphol z Polski (najtaniej). Powiedzmy, że muszę być ok. 9 na lotnisku. Loty są na razie drogie (700-900zł), tanie linie nie pasują godzinowo (chyba, że z noclegiem), a pociąg musi być z przesiadkami. Ktoś to kiedyś ogarniał? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkalam kiedys w okolicach Szipolu. Najlepszy i najszybszy transport to byly male busy, ktore przyjezdzaja pod wskazany adres i odwoza cie pod wskazany adres. Wygoogluj sobie, bo to zalezy od regionu Polski w ktorym mieszkasz. Ja jestem ze Slaska, jezdzilam jak dobrze pamietam Arnoldem. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...