Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem. Są wyjątki, znam też takie domy gdzie można smacznie zjeść. To jednak wyjątki potwierdzające regułę.

Nie zgadzam sie - zalezy w jakim srodowisku sie obracasz. W zdecydowanej wiekszosci domow w ktorych tutaj bylem jedzenie ktore serwowano bylo 1000 razy lepsze niz gdziekolwiek w PL (ktore ja osobiscie uwazam za obrzydliwe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam sie - zalezy w jakim srodowisku sie obracasz. W zdecydowanej wiekszosci domow w ktorych tutaj bylem jedzenie ktore serwowano bylo 1000 razy lepsze niz gdziekolwiek w PL (ktore ja osobiscie uwazam za obrzydliwe).

no nie chialam tak nic glosno mowic, ale te klopsiki mielone na kazdej imprezie, a potem jakies w ogole super-zajebiste wynalazki zalane morzem majonezu do teraz mna trzesa.

z polskich imprez to ja tylko sledzik i flaczki. ewentualnie kaszanka, ale musi byc dobra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie często jest tak, że jak nie mam ochoty na jakąś imprezę, to zazwyczaj na takich dobrze się bawię ;). Może u ciebie też tak będzie, a jeśli nie, to życzę wykonania bezproblemowo planu :P.

Plan niewykonany, bo byla dosc silna obsada znajomych z pracy, ale gospodarz uzyczyl WiFi i udalo mi sie obejrzec mecz na telefonie. :)

Poniewaz jest temat jedzenia w amerykanskich domach, jedzenie gdzie chodze jest przewaznie super. Dzis szamalem tylko chleb z pieca domowej roboty, ale ja jestem znany z tego, ze nawet jak na stole bylyby homary, to ja chlebek w kazdych ilosciach.

P.S. Wraca dzis 90 day fiance z trzecim sezonem. A mialem dzis isc wczesniej spac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...