Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki był rodzaj? Pay-by-plate? Kasa? Easypass?

nie pamietam, to bylo w okolicach chicago jadac na poludniowy wschod. chyba przejechalam easy-pass zamiast regularnej bramki, ale juz nie pamietam. niestety, wowczas nie byo jeszcze mozliwosci "pay-online," wiec wyznalam grzechy w alamo (albo enterprise, juz nie pamietam) i wrocilam do europy.

myslisz, ze ktos jeszce takie grzechy apmieta???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam, to bylo w okolicach chicago jadac na poludniowy wschod. chyba przejechalam easy-pass zamiast regularnej bramki, ale juz nie pamietam. niestety, wowczas nie byo jeszcze mozliwosci "pay-online," wiec wyznalam grzechy w alamo (albo enterprise, juz nie pamietam) i wrocilam do europy.

myslisz, ze ktos jeszce takie grzechy apmieta???

A nie pojawila Ci sie na karcie dodatkowa transakcja kilka tygodni po oddaniu samochodu? Czesto wypozyczalnie wlasnie tak to zalatwiaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tez taka transakcja pojawila sie jakies dwa tygodnie po tym jak raz musielismy wynajac samochod. Dlatego nie lubie jednak kart, drazni mnie to pobieranie pieniedzy nagle po jakims dluzszym czasie. Ostatnio zniknelo nam z karty pare stowek i nie moglismy dojsc co sie stalo. Dopiero po chwili zdalismy sobie sprawe, ze to pobrali za moje badanie do AoS, ktore mielismy okolo 1,5 miesiaca temu o.o

P.S. Avatary dalej sie nie wyswietlaja, forum zbugowane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIeszkając w LA sredni dojazd gdziekolwiek to byla godzina, bardzo czesto nawet dwie. Od tygodnia jestesmy na Oahu i 15 minut wszedzie dojezdzam! Szok i niedowierzanie!

Nie ma to jak na wsi. Tylko ze, ta "wsi spokojna. wsi wesola" za gorami za lasami, tu jest lekki problem a ceny chyba jeszcze wyzsze niz w LAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pojawila Ci sie na karcie dodatkowa transakcja kilka tygodni po oddaniu samochodu? Czesto wypozyczalnie wlasnie tak to zalatwiaja...

zupelnie sobie tego nie przypominam,a nawet nie wiem, czy moge transakcje na karcie tak daleko sprawdzic. zobaczymy, moze mnie jeszcze skasuja;)

tymczasem wczoraj przejezdzalam okolice chicago EZ-pasem. bylam na motocyklu, wiec czytnik mialam w kieszeni na rekawie. dzisiaj cos mnie tknelo, zeby sprawdzic, czy mi pobralo oplaty i mam na koncie EZ pass odczyt tylko z jednej bramki:/ oczywiscie moja uczciwa natura kazala mi natychmiast probowac zaplacic, ale interfejs jest tak glupi, ze kazal podac numery bramek (tjaaaaa... notatki se robilam jadac)...

zadzwonilam do jakiegos umyslnego, ktory mi grzecznie wylozyl, zeby w ogole czekac z takimi oplatami przez minimum 48 godzin, bo czasami czytniki nie uaktualniaja danych natychmiast.

to czekam. sie zobaczy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak na wsi. Tylko ze, ta "wsi spokojna. wsi wesola" za gorami za lasami, tu jest lekki problem a ceny chyba jeszcze wyzsze niz w LAX.

Wies od swiata odcięta - i to mi sie akurat podoba. Ceny - jak w Santa Monica, jakos damy rade. Jak nie damy to bede mial fantastyczne wakacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jannapa, zapraszam do siebie, jeśli tęsknisz za latem. Temperatury powyżej +30C dzień w dzień, słońca aż za dużo :P Chociaż świętować 4 lipca będziemy na kampingu w Virginii, wiec dobrze by było, żeby pogoda tam dopisała. (Moze znowu uda sie wymknąć na dzień na Virginia Beach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...