Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

A Ty za to bez wahania mieszasz z błotem... Widać nie wszyscy w wiekiem mądrzeją. Kiedyś po przeczytaniu prawie każdego Twojego postu się śmiałam, teraz mam wrażenie, że w Twoich nowszych postach sporo jadu. Ani to śmieszne, ani mądre.

Ojojoj, zaraz z błotem. Miało być pół serio ale z telefonu nie mogę zawiesić emotki wiec jak ktoś nie widzi obrazka to zaraz myśli że na poważnie bylo. Też się zenilem, dla nabrania wprawy nawet dwa razy i wiem ile energii poświęca się a właściwie marnuje dla spraw drugorzednych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ilon> ciężko jarzy bo kiecka całkowicie pochłania jej myśli. Co tam maz! Nie ten to inny. Kiecka i tort oraz zdjęcia to są priorytety.

Niebardzo po Twoim poscie wiedzialam o co Ci chodzi. Nie jarze ciezko, jestem blondynka. ;) Faceci sobie moga myslec co chca, bo dla was nie jest na tyle wazne to jak wygladacie w tak istotnym dniu w zyciu. Nie wiem jak dla innych dziewczyn, ale ja nawet wychodzac do sklepu czy do znajomych lubie ladnie wygladac, tak wiec to chyba normalne, ze w dniu swojego slubu chce wygladac jak najlepiej. Sukienka jest tego elementem i nie jest sprawa drugorzedna. Tort, zdjecia czy inne tego typu rzeczy nie sa juz tak istotne.

A gdybym myslala, ze maz jak nie ten to inny to najprawdopodobniej mialabym gleboko w powazaniu wszystkie te sprawy dotyczace slubu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za trzydziesci lat kiecke juz dawno zjedza mole, cake - nie bedziesz pamietala czy byl, fotografie pozolkna albo diabli je wezma na kolejnym padnietym twardym dysku. Tylko obok Ciebie na porchu usiadzie ten sam od trzydziestu lat maz, czego ci serdecznie zycze! :)

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mu, że jesteś nałogowym hazardzistą w trakcie terapii i nie powinieneś się zbliżać w takie kuszące miejsca :P.

No I już. Przyszedłem do pracy we wtorek i bilet już leżał na moim biurku a ja cały weekend obmyślałem powody żeby nie lecieć. W każdym razie 27-29 września jestem w Las Vegas. Może jakiś forumowicz dolecieć to pójdziemy na piwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic auto, mam troche kasy odlozone, ale ni cholery nie moge sie odwazyc zeby sama jechac i sprawdzac, bo sie az tak na tym nie znam... Nie mam tez pod reka zadnego mechanika, ktory by jechal ze mna i cos doradzil... Tak czy inaczej ma ktos doswiadczenia z Dodge Caliber? Potrzebuje jakiejs pomostówki na krótki okres... nie wiecej niz 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic auto, mam troche kasy odlozone, ale ni cholery nie moge sie odwazyc zeby sama jechac i sprawdzac, bo sie az tak na tym nie znam... Nie mam tez pod reka zadnego mechanika, ktory by jechal ze mna i cos doradzil... Tak czy inaczej ma ktos doswiadczenia z Dodge Caliber? Potrzebuje jakiejs pomostówki na krótki okres... nie wiecej niz 2 lata.

mój mąż miesiąc temu kupił namDodge Caliber rocznik 2007, bardzo go sobie chwali :) ja go przetestuję już za niecałe 3 tygodnie :D :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...