Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupic auto, mam troche kasy odlozone, ale ni cholery nie moge sie odwazyc zeby sama jechac i sprawdzac, bo sie az tak na tym nie znam... Nie mam tez pod reka zadnego mechanika, ktory by jechal ze mna i cos doradzil... Tak czy inaczej ma ktos doswiadczenia z Dodge Caliber? Potrzebuje jakiejs pomostówki na krótki okres... nie wiecej niz 2 lata.

Na taką odległość mogę tylko doradzić tyle: nie kupuj amerykańskiego shitu. Tanie w zakupie a potem kasa pójdzie na naprawy. Caliber to chyba coś malego. Lepiej weź Yarisa. Fita, Corolle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rady na odleglosc ;) Przyznam, ze czailam sie na Hyundaia 2010 z manualna skrzynia biegow, bo byl duzo tanszy niz automaty, ale tak sobie pomyslalam, ze nie chcialam brac manuala, bo bedzie problem zeby go sprzedac, a pewnie za 2 lata bede chciala go opchnac. Teraz potrzebuje czegos na szybko i na krotko, co miesciloby sie mniej wiecej w 5-7 tysiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mąż miesiąc temu kupił namDodge Caliber rocznik 2007, bardzo go sobie chwali :) ja go przetestuję już za niecałe 3 tygodnie :D :D

no, ja wlasnie patrzylam na rocznik 2007 i 8... bo miesci sie w cenie ktora teraz moge zaplacic. Nie ma az tak duzego przebiegu i wyglada na w miare zadbany na zdjeciach. Jak bym miala mechanika pod reka, to pewnie bysmy juz jechali te 80 mil zeby sprawdzic co i jak. A tak to sobie siedze i mysle i przegladam inne oferty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic auto, mam troche kasy odlozone, ale ni cholery nie moge sie odwazyc zeby sama jechac i sprawdzac, bo sie az tak na tym nie znam... Nie mam tez pod reka zadnego mechanika, ktory by jechal ze mna i cos doradzil... Tak czy inaczej ma ktos doswiadczenia z Dodge Caliber? Potrzebuje jakiejs pomostówki na krótki okres... nie wiecej niz 2 lata.

Dodge/Chrysler/Jeep bywal regualarnie na dnie wszelkich rankingow niezawodnosci, z 3 amerykanskich marek mial zawsze najgorsze opinie. Jedyna zaleta to taka ze jest tani (nie bez powodu) i tani w naprawie. Bym celowal w to co pisze andy wyzej. Scion xB np (pudelkowaty, Scion to Toyota) - sa tanie jak barszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ja wlasnie patrzylam na rocznik 2007 i 8... bo miesci sie w cenie ktora teraz moge zaplacic. Nie ma az tak duzego przebiegu i wyglada na w miare zadbany na zdjeciach. Jak bym miala mechanika pod reka, to pewnie bysmy juz jechali te 80 mil zeby sprawdzic co i jak. A tak to sobie siedze i mysle i przegladam inne oferty...

Nasz samochód wylądował u mechanika przed zakupem, obejrzał, powiedział, że wszystko wygląda ok i powinień parę lat jeszcze posłużyć, więc dla nas był idealny na ten moment - tani, zadabany, średniej wielkości. Jako samochód przejściowy jest ok :)

grape

Mała uwaga co do Twojego bloga - proponowałbym abyś pisała większą czcionką, obecna trochę męczy przy dłuższym czytaniu.

Dzięki na uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już dlugi weekend. Szef zarzadzil "skrocone lekcje" :D i ewakuacje do domu. W związku z tym zdazylem już pozamiatać backyard bo ostatnie wiatry nawialy lisci z drzew zza plotu. Zona pracuje caly weekend wiec na dodatek cisza :P będzie w domu. Jutro będę caly dzień wedzil ponieważ udało mi się kupic ladny i niedrogi boczek ($1,80/funt, w planach jest również placek ze sliwkami oraz drozdzowki z grzybami.. W niedziele ide na... chrzciny a w poniedziałek odbieram z lotniska gościa z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, dlugi weekend.

zaczelam od dwoch wiader kawy. jak sie dalej potoczy, nie wiem. mialam jechac do cincinnati, ale pogoda straszy deszczem, wiec motorem nie byloby fajnie, a samochodem to mi sie nie chce.

pewnie weekend przegaruje w domu:/

motywacji nie mam jakos....

ale wszystkim milego zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...