Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

http://warszawawpigulce.pl/mocny-wpis-przeciw-imigrantom-usuniety-z-dyskusji-za-popularny/

dosc popularny tekst, ktory mi teraz ludzie na fb wysylaja.

Nareszcie tekst z ktorym sie zgadzam. Jasne, jest mi zal rodzin, ktore uciekaja przed wojna. Ale bardziej boje sie zagrozenia jakie niektorzy "uchodzcy" moga sprowadzic na Europe. Dzisiaj moja mama tez powiedziala, ze sie po prostu boi. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje dwa grosze....

- przestac dotowac europejskie rolnictwo (znaczna częsc budzetu Unii) i zniesc cła na produkty rolne z krajów trzecich - afrykańskich, bliskowschodnich. Niech tam mieszkającym się opłaca produkowac i eksportowac produkty rolne

- dac prawo pracy napływowym, i jednoczesnie zabrac socjal wszystkim, takze autochtonom, w tym samym czasie umacniając "siły porządkowe", które odeślą skąd przyszli wszystkich łamiących prawo

Myślę, ze juz te dwie rzeczy by coś pomogły. Niestety opór grup interesu, jak i natura lewicowych partii politycznych "troszczacych się o słaby i bezbronny" elektorat nigdy na to nie pozwolą.

Co do Sly6 to rzeczywiście dziwne. O ile częst scrolluje w dół przez jego wpisy które są podobne, tak nie mozna zaprzeczyc ze jest dobrym, pomocnym duchem tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś minęła kolejna rocznica 9/11. Nikt, nawet najbardziej "amerykańscy" forumowicze nie wspomniał o tym. Powinniśmy pamiętać.

Widze flagi opuszczone do polowy masztu wokol siebie, wiec trudno nawet zapomniec. Nie widze sensu dodawac swoich trzech groszy zwlaszcza, ze temat juz zostal walkowany we wszystkie strony na tyle, ze niektorym sie juz odbija, zwlaszcza pewnej Pani znanej pod pseudonimem Tania H. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś minęła kolejna rocznica 9/11. Nikt, nawet najbardziej "amerykańscy" forumowicze nie wspomniał o tym. Powinniśmy pamiętać.

Nawet najbardziej "polscy" forumowicze nie wspomnieli o rocznicy powstania warszawskiego, wybuchu drugiej wojny światowej, bitwy pod Grunwaldem. Powinniśmy pamiętać. #NeverForget

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze flagi opuszczone do polowy masztu wokol siebie, wiec trudno nawet zapomniec. Nie widze sensu dodawac swoich trzech groszy zwlaszcza, ze temat juz zostal walkowany we wszystkie strony na tyle, ze niektorym sie juz odbija, zwlaszcza pewnej Pani znanej pod pseudonimem Tania H. :P

A Tania I Megan to te same osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...