Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedys kobieta wychodzaca za maz juz przed slubem musiala umiec dobrze gotowac. Teraz cwicza umiejetnosci na swych biednych, nieswiadomych mezach.... ;)

Oj oj, wypraszam sobie! Mój warsztat ćwiczyłam od ok 3 roku życia :) I chyba mi wychodzi - bo w zalotach podążyłam za przysłowiem "przez żołądek do serca" i jak widać na załączonym obrazku, powiodło się ;)

Ale fakt faktem, w szczególności w mojej pracy zauważyłam ze dużo młodych dziewczyn nie lubi/nie umie gotować. I lecą na take away'ach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj, wypraszam sobie! Mój warsztat ćwiczyłam od ok 3 roku życia :) I chyba mi wychodzi - bo w zalotach podążyłam za przysłowiem "przez żołądek do serca" i jak widać na załączonym obrazku, powiodło się ;)

Ale fakt faktem, w szczególności w mojej pracy zauważyłam ze dużo młodych dziewczyn nie lubi/nie umie gotować. I lecą na take away'ach :(

Niestety, jesli mowisz prawde ;), jestes chlubnym wyjatkiem. Wiem ze ta wiedza dla wielu, nie tylko mlodych, jest wiedza tajemna... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy, wlasnie zrobienie chleba jest moim numerem 2 zaraz po pierogach na liscie. To moje zadanie na weekend. Wlasnie sobie pomyslalam, ze poki jestem w domu chce nauczyc sie zrobic takie wlasnie przydatne rzeczy jak pierogi, chleb, twarog, ogorki kiszone, kapusta kiszona czy dzemy. Umiem w sumie gotowac, bo bardzo szybko zaczelam mieszkac bez rodzicow, ale nie umiem takich rzeczy co zawsze mama przywozila. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluze przepisem na chleb wg mojej wlasnej receptury. Sprawdzonej!


... przyszla juz w zeszlym tygodniu dziesiecioletnia zielona, kategoria IF1, wazna do 2025 :) teraz juz tylko obywatelstwo!

Tak Ci pilno do skladania przysiegi wiernosci obcemu mocarstwu? :P

Ja wciaz mam mieszane uczucia. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chce krasc, palic, i pladrowac bez grozby deportacji :)

"... I to jest sluszna koncepcla...", prawie i mnie przekonales przy okazji. Poczekam jeszcze do nastepnych wyborow prezydenckich.

Brzmi super! Podziel sie, niewykluczone ze sprobuje. ;))

To jak bede sie nudzil w domu, teraz sie nudze w pracy... Tutaj nie mam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...