Skocz do zawartości
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

Powodzenia Roelka. Mam nadzieje, ze ten czas oczekiwania troche sie skroci... 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jaaa, ja chciałem powiedzieć że właśnie dojrzałem iż dziś mija trzecia rocznica założenia tego wątku. Nie wiem jak i czy jako zwykły forumowicz mam dostep do statystyk ale coś mi się zdaje że ilość stron i postów jest całkiem przyzwoita. Cieszę się że wciąż chcemy coś powiedzieć!

Może ktoś z admistratorow znajdzie chwilkę na przedstawienie statystyk. 

Acha, gdzie się odbiera nagrodę za zwycięstwo? Ha ha haaaa...

Edytowane przez andyopole
Literówki, pieprz...ny slownik.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
52 minuty temu, andyopole napisał:

A jaaa, ja chciałem powiedzieć że właśnie dojrzałem iż dziś mija trzecia rocznica założenia tego wątku. Nie wiem jak i czy jako zwykły forumowicz mam dostep do statystyk ale coś mi się zdaje że ilość stron i postów jest całkiem przyzwoita. Cieszę się że wciąż chcemy coś powiedzieć!

Może ktoś z admistratorow znajdzie chwilkę na przedstawienie statystyk. 

Acha, gdzie się odbiera nagrodę za zwycięstwo? Ha ha haaaa...

Trzy lata? A pamietam pierwszy post jakby to bylo wczoraj... :) No to pogratulowac inicjatywy!

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dnia 6/2/2017 o 20:55, andyopole napisał:

Ja to zawsze chce cos powiedziec lol. 

Milego poniedzialku forumowicze!

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, ilon napisał:

Ja to zawsze chce cos powiedziec lol. 

Milego poniedzialku forumowicze!

Mów Ilonko, mów. Bez Ciebie jakoś smutno i cicho tutaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

8 godzin temu, andyopole napisał:

Mów Ilonko, mów. Bez Ciebie jakoś smutno i cicho tutaj.

A ostatnio troche zajeta bylam i tak jakos malo sie udzielalam. Poza tym w weekendy probowalam ograniczac uzywanie internetu. U mnie jak zwykle pelno dziwnych rzeczy sie dzieje. Kiedys jak napisze ksiazke na podstawie swojego zycia to zarobie grube hajsy lol. Z ciekawszych rzeczy to summer camp sie u nas zaczyna w niedziele. Ja sie ciesze, bo w tym roku nie pracuje :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje pierwsze tutejsze prawo jazdy dokonało żywota czyli expired. Poszedłem we wtorek do DMV a tam zleciało się pół biura do monitora bo u nich figurowalem jako illegal, który jakimś cudem ma prawo jazdy. To prawda, gdy osiem lat temu robiłem prawko to nawet nie zacząłem procedury o GC.  Musiałem przyjsc w środę żeby pokazać że mam nie tylko paszport ale nawet GC. Niestety, pani z DMV nie mogła nawiązać łączności z Immigration. Zdałem test że ślepoty i poszłem do domu (poszłem bo mam blisko). Przyszłem (blisko mam) znów dziś rano, skasowali mnie na $40, nawiązaliśmy błyskawicznie łączność z USCIS, okazało się że moja GC jest niepodrabiana i poszedłem  (daleko) do pracy.

Mam funkiel nówka prawo jazdy.

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, andyopole napisał:

Moje pierwsze tutejsze prawo jazdy dokonało żywota czyli expired. Poszedłem we wtorek do DMV a tam zleciało się pół biura do monitora bo u nich figurowalem jako illegal, który jakimś cudem ma prawo jazdy. To prawda, gdy osiem lat temu robiłem prawko to nawet nie zacząłem procedury o GC.  Musiałem przyjsc w środę żeby pokazać że mam nie tylko paszport ale nawet GC. Niestety, pani z DMV nie mogła nawiązać łączności z Immigration. Zdałem test że ślepoty i poszłem do domu (poszłem bo mam blisko). Przyszłem (blisko mam) znów dziś rano, skasowali mnie na $40, nawiązaliśmy błyskawicznie łączność z USCIS, okazało się że moja GC jest niepodrabiana i poszedłem  (daleko) do pracy.

Mam funkiel nówka prawo jazdy.

No popatrz i tyle czasu żyłeś w błogiej nieświadomości, że jesteś w jakimś systemie "nielegalny" :P. A tak swoją drogą, skoro oni w DMV mieli takie info to czy policja też miała do tego wgląd? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W GA dostaje sie prawo jazdy na okres waznosci papierow, moje to juz 4, w lipcu znowu mnie czeka kolejna wizyta w DMV :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
49 minut temu, Amy napisał:

W GA dostaje sie prawo jazdy na okres waznosci papierow, moje to juz 4, w lipcu znowu mnie czeka kolejna wizyta w DMV :( 

Dobry sposób na wyciąganie pieniędzy od ludzi. Za każdym razem świeży grosz dla budżetu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, haneczka019 napisał:

No popatrz i tyle czasu żyłeś w błogiej nieświadomości, że jesteś w jakimś systemie "nielegalny" :P. A tak swoją drogą, skoro oni w DMV mieli takie info to czy policja też miała do tego wgląd? 

Policji amerykańskiej generalnie to nie interesuje status imigracyjny danej osoby. Chyba ze popełni ona jakieś przestępstwo. Wtedy można dostać szybki deport i to mimo faktu posiadania GC.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booking.com

Dobrze ze mi prawko dali od razu na 10 lat to nie musze sie tam fatygowac w najblizszym czasie. Milego tygodnia forumowicze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
28 minut temu, ilon napisał:

Dobrze ze mi prawko dali od razu na 10 lat to nie musze sie tam fatygowac w najblizszym czasie. Milego tygodnia forumowicze :)

U nas na osiem lat, taki period. Milego tygodnia rowniez.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piekna pogoda u nas, a ja siedze w biurze bez okien i marzne.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja magisterkę kończę w bibliotece bo klimatyzacja.A dziś jest podobno tylko 25 wczoraj 28 stopni .Nie wiem jak aj bym przeżył jeszcze większe upały takie jak np. w Chicago. Mnie jest już słabo jak wychodzę z budynku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie temperatury regularnie sa powyzej 30 stopni, i to na wysokosci poltora kilometra, wiec slonce pali jak ogien... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym już kolejnego lata w Kentucky nie wytrzymała. Jestem typowym zimnolubem :)  Chociaż trochę brakuje mi AC.. w Niemczech nie jest to tak popularne, jak już zauważyłam. :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobno na zachodnim wybrzezu snieg? Rozmarzylem sie... Tymczasem tutaj znowu temperatura 90+ stopni :(:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, jkb napisał:

Podobno na zachodnim wybrzezu snieg? Rozmarzylem sie... Tymczasem tutaj znowu temperatura 90+ stopni :(:(

Ja z domu nie wychodzę. Jemy kanapki i sałatki, na samą myśl o gotowaniu robi się nam słabo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo to nie tyle temperatura Was wykoncza co wilgotnosc, szczegolnie w Ciupagowie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, andyopole napisał:

Bo to nie tyle temperatura Was wykoncza co wilgotnosc, szczegolnie w Ciupagowie...

Nawet nie jest tak duszno... poki co...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, jkb napisał:

Nawet nie jest tak duszno... poki co...

w ny to samo... goraco nawet bardzo, ale nie ma jeszcze tej ekstramalnej wilgotnosci...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz