Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

mnie tez cos meczy. do tego stopnia, ze uznalam, ze costco mam podrodze (nie mam, ale kazda okazja dobra) i pojechalam po wino.

zapijam cynk winem. powinno pomoc. mowia, ze cynk to murowana poprawa, tylko trzeba duzo napojow.

a w costco maja bardzo przyzwoite codzienne wino za $9.90 za 1.5 l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez cos meczy. do tego stopnia, ze uznalam, ze costco mam podrodze (nie mam, ale kazda okazja dobra) i pojechalam po wino.

zapijam cynk winem. powinno pomoc. mowia, ze cynk to murowana poprawa, tylko trzeba duzo napojow.

a w costco maja bardzo przyzwoite codzienne wino za $9.90 za 1.5 l.

Cholera. Już koło Costco dziś jechałem. Wino w domu jest ale rynny aluminiowe. Skąd ja teraz cynku wezmę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem, mam RiteAid po drugiej stronie ulicy ale nie ma takiej siły, która mnie tam wyciągnie.

Czy mogę dodać do wina przypraw oraz C2H5OH?

jak pomaga, to dodaj.

anything works as long as it works.

jak bylam dzieckiem, moja matka na bol zeba przykladala mi ugotowane ziemniaki zawiniete w pieluche. nie pamietam, czy pomagalo, ale dawalo nadzieje na ukojenie zanim dentysta mogl na mnie spojrzec.

sama wole wino au naturel, ale smacznego! moze wyguglowac, co ma duzo cynku?

gadam glupoty, bo mam temperature, niestety. cos ten cynk nie pomaga:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrong. poddajesz sie firmom farmaceutycznym. zmierzylam o 21:30 moim kochanym polskim (zakazanym) termometrem rteciowym - 39.2. zalalam winem. i juz mi wszystko jedno, bo slupka nie widze;););)

Też mam taki termometr. Pobilas mnie ilością stopni. Dajemy nura w atlasy.

Zawsze tak mam, weekend chory a w poniedziałek do roboty już zdrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...