Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam taki termometr. Pobilas mnie ilością stopni. Dajemy nura w atlasy.

Zawsze tak mam, weekend chory a w poniedziałek do roboty już zdrów.

w atlasy? impreza dopiero sie zaczyna! telepie mna niemozliwie, ale nie trace zaciecia:) piaty cynk dzisiaj:) jak nie ozdrowieje do jutra, to zejde na przecynkowanie... zdrowiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako nastolatka (ale taka młodsza) miałam naprawdę niepokojące sposoby radzenia sobie z chorobą. Np. : zamrażanie mokrych usteczek - i przykładanie ich później do strudzonego katarem nosa. Do tego, do dzisiaj mam bardzo silne bóle gardła, także nie raz i nie dwa zdarzyło mi się dosłownie zjeść opakowanie tabletek do ssania w kilka godzin! I to 'na lewo' bo rodzice zazwyczaj mi tego typu leki odbierali po zażyciu wskazanej dawki. Raz nawet trochę mnie to ogłupiło. Nie polecam, ale na ból gardła dobrze działa zwykła guma do żucia, jakieś łagodne cukierki, których ssanie nawilży gardło i nie będzie aż tak drapać. Ale to chyba dość logiczne. Aha, no i klasyk - spanie z chusteczką, której rogi rolowałam i z wielkim zadowoleniem umieszczałam w obu dziurkach nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugi ten film cos.

ozdrowiales? bo mna jeszcze troszke telepie, ale tempke mam pod kontrola i nawet zabralam dzis dzieci na dia de los muertos w lokalnym muzeum. fajnie bylo. dzieciaki spedzily poltorej godziny na ogladaniu oltarzykow --- ja bym mogla jeszcze ze dwie nastepne spedzic przygladajac sie szczegolom;) potem zabralama je na cmentarz miejski, ale bez szalu bylo. jakos malo bojace sie smierci te moje dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...