Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pierwsze swieta poza domem, w zasadzie starym domem, dobiegly konca. Troche inaczej spedzilam czas tutaj, niz spedzilabym go w Polsce. W wigilie bylismy u dziadkow mojego meza, gdzie zjechalo sie troche rodzinki. W pierwszy dzien swiat juz od rana gotowalismy charytatywny obiad dla troche biedniejszych, badz samotnych ludzi. Moi tescie organizuja ta akcje od kilku lat, wiec postanowilam dolaczyc, by umilic swieta tym bardziej potrzebujacym. Wieczorem mielismy rodzinny obiad, ale co mnie bardzo zaskoczylo, nie obzeralam sie tak, jakbym sie najadla bedac w Polsce, haha.

Dostalam tez duzo prezentow, ale najlepszym z nich byl fakt, ze cala moja rodzinka, pomimo moich zmartwien, odbyla pozytywnie rozmowy w konsulacie i wszyscy dostali promensy. Teraz tylko trzeba znalezc jakis sensowny i niedrogi lot i zobaczymy sie juz w maju na naszym weselu. Dokladnie za 5 miesiecy!

Korzystajac z okazji, ze tak sie dzis rozpisalam, chcialam sie pochwalic jakiego mam pieknego pieska, hehe. Troche niegrzeczna, nie mam pojecia w kogo sie wdala. ;)

crute7eld5ze_t.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uojezuuu, nie bylo mnie tu cale wieki i nie nadazam z czytaniem postow :) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Moi drodzy, mam pytanie do tych z Was, ktorzy goscili u siebie rodzicow, czlonkow rodziny czy inne bliskie osoby. Moi rodzice przylatuja do nas na miesiac i zastanawiam sie jak rozegrac sprawe ubezpieczenia. W Polsce dostali nastepujaca oferte: Polisa na 150000,- Euro Choroby przewlekłe 30000,- cena za 30 dni 660 zł/os. Sa w to wliczone inne cuda, musze jeszcze doczytac co dokladnie, i teraz pytanie, czy ubezpieczenie z Europy wystarczy, czy dokupowac cos na miejscu (nie mam kompletniej zadnej wiedzy na temat tego, jak to tutaj dziala, wiec szczerze mowiac nawet nie wiem jakie sa ceny i czy to sie ewentualnie oplaca). Rodzice w wieku 60+, zdrowi jak rydze, aktywni i wysportowani, ale wiadomo, licho nie spi, wiec wole sie zabezpieczyc - szczegolnie, ze beda tutaj caly miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tez rodzinka przyjezdza w maju na okolo 3 tygodnie. Rowniez zastanawialam sie co z ubezpieczeniem, ale nie robilam jeszcze rozeznania. Co z takim ubezpieczeniem, ktore proponuja przy rezerwacji biletu lotniczego? Zawiera ono ubezpieczenie kosztow leczenia czy cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie tez rodzinka przyjezdza w maju na okolo 3 tygodnie. Rowniez zastanawialam sie co z ubezpieczeniem, ale nie robilam jeszcze rozeznania. Co z takim ubezpieczeniem, ktore proponuja przy rezerwacji biletu lotniczego? Zawiera ono ubezpieczenie kosztow leczenia czy cos takiego?

Nie wiem o jakie ubezpieczenie dokladnie pytasz, ale najczesciej linie probuja sprzedac ubezpieczenie od zmiany planow podrozy w przypadku non-refundable fare. Nie maja one nic wspolnego z ubezpieczeniem od wypadkow lub zdrowotnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladam wlasnie loty na flipo i takie cos mi sie pokazuje :

http://www.tinypic.pl/enadks2b1pmb

Nie znam sie w sumie na tym jak dokladnie to funkcjonuje, musialabym poczytac dokladnie warunki czy cos. Tylko sie nad tym zastanawialam. ;)

To jest calosciowe (tak wynika z opisu), tyle ze kwoty gwarancyjne sa kosmicznie male. WIelokrotnie za male zeby pokryc cokolwiek powazniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...