Skocz do zawartości
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

Wracając do tematu telefonów, to na urlopie mój Note miał spotkanie  praskim brukiem i ekran nie wytrzymał. Poobijane szkło ale wszystko działa, ale ostatecznie padła decyzja, że przesiadam się na Nexusa - spodobał mi się czysty system jaki daje Google, bez zbędnych śmieci.

Z rzeczy z nadgryzionym jabłkiem chwalę sobie jedynie iPOD`a - ale oczywiście nie wersja oryginalna. Zmieniony soft i wnętrzności, ale cieszy, że wciąż gra i umila czas.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 godzin temu, olmeca napisał:

Wracając do tematu telefonów, to na urlopie mój Note miał spotkanie  praskim brukiem i ekran nie wytrzymał. Poobijane szkło ale wszystko działa, ale ostatecznie padła decyzja, że przesiadam się na Nexusa - spodobał mi się czysty system jaki daje Google, bez zbędnych śmieci.

Z rzeczy z nadgryzionym jabłkiem chwalę sobie jedynie iPOD`a - ale oczywiście nie wersja oryginalna. Zmieniony soft i wnętrzności, ale cieszy, że wciąż gra i umila czas.

Do tej pory miałem iPhone 5, działał przez 4 lata, nie ma nawet ryski na ekranie, ale nadszedł jego czas i pare dni temu port mi się tak wyrobił, że rzadko kiedy ładuje niestety, ale tak to polecam bardzo!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 hour ago, pelasia said:

No troche sie nogi uginaja, jak człowiek sie do takich wiadomości obudzi :(

E tam :) U mnie to w jednym miescie jest jakis atak co chwila ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, cee napisał:

ISIS przyznaje się do ataku w Las Vegas

https://goo.gl/8iqnNY

Wysłane przez @updayPL

A Ty w to wierzysz ? Czy tylko postanowiles trollowac na forum ? 

(bo - z calym szacunkiem - trzeba byc kompletnym idiota ze gosc po 50-ce byl w jakikolwiek sposob zwiazany z ISIS - ktore sie zawsze przyzna do kazdej jednej strzelaniny). 

Kolejny bialy terrorysta - ktory - razem z innymi - zabil wiecej niz ludzi niz wszyscy imigranci / ISIS itp razem wzieci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zawodzisz
Oczywiście biały człowiek nie może się "zradykalizowac" .
Koment na twoim poziomie panie omega.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Roelka napisał:

No i kolejne mass shooting.  :/ 

Mnie to jedno zastanawia: ile jeszcze sztuk Hamerykanów będzie musiało pôjść do piachu, by komuś w tym pojeb...m kraju w końcu zaświtała w łepetynie myśl że czas skończyć a przynajmniej mocno ograniczyć tą hamerykańską "złotą wolność" jeśli chodzi o powszechny dostęp do broni.
A jak komu się mój wniosek nie podobie, to se pomyśl nad tym:
-takie strzelanki NIGDY nie zdarzają się tam będzie dostęp do broni jest mocno limitowany-jak dla przykładu NYC.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booking.com

1 minutę temu, RobertNYc napisał:

Mnie to jedno zastanawia: ile jeszcze sztuk Hamerykanów będzie musiało pôjść do piachu, by komuś w tym pojeb...m kraju w końcu zaświtała w łepetynie myśl że czas skończyć a przynajmniej mocno ograniczyć tą hamerykańską "złotą wolność" jeśli chodzi o powszechny dostęp do broni.
A jak komu się mój wniosek nie podobie, to se pomyśl nad tym:
-takie strzelanki NIGDY nie zdarzają się tam będzie dostęp do broni jest mocno limitowany-jak dla przykładu NYC.

Jak ktos chce to sobie zawsze wniesie... jak było w Orlando? A w Europie zakaz broni to sie siekierkami posiłkują.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Patipitts napisał:

A w Europie zakaz broni to sie siekierkami posiłkują.

Tylko siekiera nie jesteś w stanie zrobić toego, czego dokonał koleś w vegas.

Ja nie bardzo jestem w stanie pojąć, w czym automatyczna broń jest potrzebna takiemu Kowalskiemu czy Smithowi....

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie jak ktoś będzie chciał zdobyć broń- legalnie czy nielegalnie to zawsze sobie poradzi. Jak prawo zakaze to kupią na jakimś czarnym rynku. Nie wiem co w głowie takich psychopatow siedzi. Ale zakazy sprzedaży broni nic nie pomogą, taki psychol zrobi i tak co będzie chciał. Rzeczywiście w USA sięgną po broń, w Europie po noże czy inne środki. To już kwestia.. hm, kulturowa? 

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, cee napisał:

Nie zawodzisz emoji23.png
Oczywiście biały człowiek nie może się "zradykalizowac" .
Koment na twoim poziomie panie omega.

To raczej Twoj na twoim zwyklym poziomie - sensacyjny komentarz bez zadnych faktycznych podstaw i od razu wrzucasz na forum zeby uzasadnic jakas bezsensowna teze... 

Jezeli posiadalbys odrobine zdrowego rozsadku i uczciwosci, to wrzucilbys link do artykulow (ktore sa dostepne od dobrych kilku godzin) ktore dementuja te bzdury... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam sie ze automatyczna broń powinna byc zabroniona w powszechnym dostępie. Ale kiedyś mi sie spodobał argument jakiegoś komentatora w jakiejs dyskusji na temat powszechnego dostępu do broni, ze powinni pozwalać na posiadanie pistoletów jednostrzałowych, takich do obrony własnej. Kiedy na jakiejs imprezie masowej ktos zaczął by naparzac z automatu a kilkaset/kilkadziesiąt osób zaczęło by do niego celować to moze nie zdarzył by narobić tyle szkód. Bo wariaci bedą zawsze, czy legalna bedzie broń czy nie, wariat to wariat i jak trzeba sam sobie skręci broń. W tym przypadku w Vegas oczywiście nie zadziałał by moj argument ponieważ snajper strzelał bodajże z dachu, ale np w Orlando juz mogliby go wczesniej powstrzymać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Patipitts napisał:

Zgadzam sie ze automatyczna broń powinna byc zabroniona w powszechnym dostępie. 

Pati - automatyczna bron jest przeciez zabroniona w powszechnym dostepie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 minut temu, kzielu napisał:

Dlatego napisałam, ze sie z tym zgadzam. To nie była żadna aluzja do aktualnej sytuacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Patipitts napisał:

Dlatego napisałam, ze sie z tym zgadzam. To nie była żadna aluzja do aktualnej sytuacji.

Ok, bo brzmialo troche jakby ktos o to postulowal a Ty bys to popierala...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, kzielu napisał:

Ok, bo brzmialo troche jakby ktos o to postulowal a Ty bys to popierala...

Spoko, rzeczywiście niejasno sie wyraziłam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To raczej Twoj na twoim zwyklym poziomie - sensacyjny komentarz bez zadnych faktycznych podstaw i od razu wrzucasz na forum zeby uzasadnic jakas bezsensowna teze... 
Jezeli posiadalbys odrobine zdrowego rozsadku i uczciwosci, to wrzucilbys link do artykulow (ktore sa dostepne od dobrych kilku godzin) ktore dementuja te bzdury... 
Z całym szacunkiem do twojej osoby i ogromnej wiedzy która posiadasz i nieraz pomogles niejednemu użytkownikowi, twoja buta, arogancja i zadufanie sprowadzają ja do zerowego poziomu i w tym samym momencie stajesz się poprostu hejterem , co można zauważyć w kilku wątkach. Nie mówię tutaj o szczerej rozmowie, ale rzucanie odrazu idiotami I sugerowane brak zdrowego rozsądku są przykładem tego zachowania, a nadmienię również, iż jest to lajtowa odpowiedź z twojej strony. That's all dood

Tak na marginesie, FBI nie wiąże tego z żadną organizacja terrorystyczne, ale potwierdza że koleś przeszedł na islam kółka miesięcy temu
Kurtyna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
29 minut temu, kzielu napisał:

Z tego co wiem to nie ma problemu z zakupem (pol)automatycznej broni. Był ban na nią,  który w 2004 roku wygasł i kongres nie potrafił sie zgodzić w tej sprawie do dnia dzisiejszego i większości kraju taka broń mozna dostac bez większego problemu. Jesli cos sie zmienilo, to proszę o linka to sie dokształce. 

No chyba, ze " powszechnie dostępna " jest kwestia interpretacji. 

Edytowane przez pelasia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
43 minuty temu, quarterback87 napisał:

Robert, dlaczego w Szwajcarii jest powszechny dostęp do broni i jakoś nie słychać o takich jatkach w tym kraju???

1. Po pierwsze: w Szwajcarii ludzie nie mają dostępu do broni polautomatycznej typu M-16 z której najczęściej korzystają amerykańscy psychole którym się zamarzy masowa rzeź współobywateli;

2. W Ameryce w odróżnieniu od takiej ultra-pacyfistycznej Szwajcarii, panuje powszechny kult siły, a sam ten kraj zbudowany przemocą-do dziś przemocą stoi. Vide: najlepszy przyklad ilustrujący powyższą tezę to to z jaką łatwością przychodzi hamerykanskiemu żandarmowi zastrzelić cywila w USA. Wprwadzie dotyczy to z jakichś powodów głownie Afro-Amerykanów ale fakt pozostaje faktem. W Europie zdarza się to bardzo rzadko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz