Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem junk mail od Dish Network - na kopercie duzymi literami po polsku "Najwieksza oferta polskich programow" i innego tego typu bzdury. Zupelnie ni z gruszki nie z pietruszki. To tylko potwierdza moje przekonanie ze jakakolwiek ochrona danych osobowych w tym kraju kompletetnie nie istnieje :) (szczegolnie ze moje zainteresowanie polskimi programami jest zerowe albo nawet ujemne - zaplace zebym nie musial ich ogladac ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem junk mail od Dish Network - na kopercie duzymi literami po polsku "Najwieksza oferta polskich programow" i innego tego typu bzdury. Zupelnie ni z gruszki nie z pietruszki. To tylko potwierdza moje przekonanie ze jakakolwiek ochrona danych osobowych w tym kraju kompletetnie nie istnieje :) (szczegolnie ze moje zainteresowanie polskimi programami jest zerowe albo nawet ujemne - zaplace zebym nie musial ich ogladac ;-) )

Big data pewnie. Zauwazono, ze kupujesz czesto schab, ziemniaki i kapuste kiszona. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big data pewnie. Zauwazono, ze kupujesz czesto schab, ziemniaki i kapuste kiszona. ;P

Jakos wyczaili, ale poza paszportem to zasadniczo nigdzie nie ma mojego miejsca urodzenia. Ja to glownie meksykanska / wloska kuchnie jadam (odetchnalem po powrocie bo tydzien jedzenia w PL + samolote zarcie malo mnie nie zabilo).

W sumie to ciekawe czy rezimowe media (TVP) maja bo to mogla by byc niezla rozrywka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..w przyszlym roku szykuje sie nam przeprowadzka. Nawet dostalismy szeroki wybor. Kilka lokalizacji w Stanach (Texas, DC, Nowy York, Kolorado, Floryda), Kora Poludniowa, Japonia, Hawaje albo Niemcy. Poki co, ja chce Niemcy a maz Hawaje. Szykuje sie wojna. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japonia brzmi spoko, haha :D

Ja gdybym dostala taki wybor to tez bym pewnie sie zastanawiala nad Niemcami. Moja mama mieszka w Niemczech to byloby super i do Polski blisko. Ale z drugiej strony jak sobie tak mysle ze na Hawajach moglabym miec tak blisko na plaze i w ogole to tez bym sie zastanowila. Ciezki wybor. Dobrze, ze mi nikt takiego nie daje, bo bym sie nie umiala zdecydowac. :-)

Wezcie DC, bede miala calkiem niedaleko do Ciebie to bede przyjezdzac na kawke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...