Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

i dramaty tych, których na to nie będzie stać :(

Plus dramaty matek, których dzieci umarły w czasie ciąży i nie zdążyły się urodzić lub tych, które poroniły - do dramatu jakim jest strata dziecka dorzucą nam przesłuchania i dochodzenia czy kobieta w jakiś sposób, choćby nieumyślny, nie przyczyniła się do śmierci płodu/poronienia. A jeśli w jakikolwiek sposób naraziła bezpieczeństwo ciąży, np pracowała za dużo lub spała za mało, to oprócz utraty dziecka pójdzie jeszcze sobie odsiedzieć karę w więzieniu...

Ech mój kraj taki piękny :/

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde ciekawa jestem co siedzi w glowach politykow PiSu... Czy gdyby w ich rodzinie wydarzyla sie tak dramatyczna sytuacja - corka, siostra, matka - zostaly ofiarami gwaltu i zaszlyby w ciaze - czy wtedy tez zmuszaliby te kobiety do porodu - wbrew ich woli? :/

Ciemnogrod, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde ciekawa jestem co siedzi w glowach politykow PiSu... Czy gdyby w ich rodzinie wydarzyla sie tak dramatyczna sytuacja - corka, siostra, matka - zostaly ofiarami gwaltu i zaszlyby w ciaze - czy wtedy tez zmuszaliby te kobiety do porodu - wbrew ich woli? :/

Ciemnogrod, niestety.

Byl jeden taki polityk co niedawno powiedzial, ze by zonie kazal rodzic. Swoja droga - paranoja... Aborcja powinna byc zdepenalizowana i zalegalizowana, bezwarunkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl jeden taki polityk co niedawno powiedzial, ze by zonie kazal rodzic. Swoja droga - paranoja... Aborcja powinna byc zdepenalizowana i zalegalizowana, bezwarunkowo.

Dokładnie. Ale u nas nie ma takiej możliwości. Nawet przy innej opcji politycznej, raczej nikt tego nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja chcialam sie pochwalic, ze wlasnie skonczylam malowac meble kuchenne. Taki ze mnie artysta. :D

Moi przyjaciele kupili dom parę lat temu i Ela tak tam odmalowala kupione razem z domem kuchenne szafki oraz swoje stare krzesła ze "czapki z głów". Trochę się na tym znam i nie było się do czego przyczepić. Pełny profesjonalizm a piguła z zawodu.

Jeśli tez włożyłas tyle serca to zazdroszczę, ja za leniwy jestem.

No i do Polski lecę soon. Moja jedyna chrzesniaczka ma ślub 4 czerwca. Dziś kupiłem bilet za zupełnie przyzwoitą cenę jak na porę roku i połączenie tez dobre, bez zygzakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mozna by sie moze do czegos przyczepic, ale staralam sie bardzo i wlozylam w to duzo serca. Zawsze chcialam miec biale meble w kuchni, a ze budzet nie pozwalal na zakup nowych - trzeba bylo kombinowac inaczej. ;)

Zazdroszcze podrozy do Polski. Nie moge sie doczekac az ja polece. Do mnie przylatuje rodzinka za ponad 3 tygodnie. Bedziemy w NY, potem Vegas i LA.

Ile zaplaciles za bilet jesli mozna wiedziec? Ja jak patrze to bilety na trasie Waszyngton - Katowice za ponad 4 tysiace zl.. Serce boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...