Skocz do zawartości
andyopole

Chciałem Powiedzieć Że...

Recommended Posts

12 godzin temu, andyopole napisał:

Nie jest źle, żeby jeszcze zdrówko dopisało to kupię #Ilon bilet do Oregonu. :D

Hahah, szanowni forumowicze, prosze jutro przy niedzieli sie pomodlic za zdrowko Andiego :D

• Upvote 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 minuty temu, ilon napisał:

Hahah, szanowni forumowicze, prosze jutro przy niedzieli sie pomodlic za zdrowko Andiego :D

Obawiam się że z tym cienko będzie. Nasze forum jakieś takie małokościołowe. :D A i z codziennym paciorkiem chyba nie za bardzo...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy interesują was skoki ale właśnie Kamil Stoch wygrał turniej czterech skoczni w generalce i wszystkie z osobna. Ostatnio dokonał tego w 2002 roku Sven Hannawald. Nawet Małyszowi to się nie udało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, cee napisał:

Nie wiem czy interesują was skoki ale właśnie Kamil Stoch wygrał turniej czterech skoczni w generalce i wszystkie z osobna. Ostatnio dokonał tego w 2002 roku Sven'owi Hannawald. Nawet Małyszowi to się nie udało.

Akurat jadłem obiad, dobrze skoczył.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze ze belkę obniżyli bo na płaskim by wylądował

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

8 minut temu, cee napisał:

Nie wiem czy interesują was skoki ale właśnie Kamil Stoch wygrał turniej czterech skoczni w generalce i wszystkie z osobna. Ostatnio dokonał tego w 2002 roku Sven Hannawald. Nawet Małyszowi to się nie udało.

Właśnie o tym przeczytałem. Bardzo ładnie. Teraz Hannavald będzie musiał jemu postawić piwo, o ile posiada zdolność honorową. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyszedł pogratulować zaraz po skoku.

Aaa hahaha właśnie o tym mówili I Stoch powiedział że brakuje już tylko zimnego piwka

Andy ty I'm podsylasz co tam mają gadać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, ilon napisał:

Nie wiem #Ilon czy przeczytałaś dokladnie. Perfidia moja polega na tym ze mowa jest o one way ticket. Starzy ludzie bywaja zlosliwi do upierdliwosci...:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 minuty temu, cee napisał:

Wyszedł pogratulować zaraz po skoku.

Aaa hahaha właśnie o tym mówili I Stoch powiedział że brakuje już tylko zimnego piwka emoji28.png

Andy ty I'm podsylasz co tam mają gadać? emoji28.png

Po prostu znam zasady dobrego wychowania...:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, andyopole napisał:

Nie wiem #Ilon czy przeczytałaś dokladnie. Perfidia moja polega na tym ze mowa jest o one way ticket. Starzy ludzie bywaja zlosliwi do upierdliwosci...:P

Andy, jak w jedna strone to musisz jakis wynajem trucka wymyslec, bo musialabym wziac swoj dobytek :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, ilon napisał:

Andy, jak w jedna strone to musisz jakis wynajem trucka wymyslec, bo musialabym wziac swoj dobytek :)

O Matko! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

35 minut temu, ilon napisał:

Jak szalec to szalec :)

Ale ja chciałem Ci zafundować bilet na samolot! Ciężarówką się będziesz tarabanić?:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@andyopole zobacz jakie cudo znalazlam. Byłam przekonana że agrest w USA nie istnieje a tu taka niespodzianka i to z Oregonu. Nie wiem jak smakuje, dla samej zasady kupiłam.

20180106_181944_resized.jpg

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może nie jesteśmy Californią ale rolnictwo tutaj jest nienajgorsze Nawet arbuzy się tu uprawia a na moim backyardzie dojrzała figa.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 hours ago, andyopole said:

Właśnie o tym przeczytałem. Bardzo ładnie. Teraz Hannavald będzie musiał jemu postawić piwo, o ile posiada zdolność honorową. 

Hannavald wyszedł mu pogratulować po skoku, także chyba jest honorowy :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Forumowicze trzymajcie kciuki za mojego tatę. Właśnie dowiedziałam się że miał zawał serca. Czekam na dalsze informacje.  :(

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój kolega wczoraj rano doznał wylewu, o 8pm zmarł. 64 lata. Bardzo fajny, uczynny gość, dobry contractor. Bardzo aktywny w naszej niewielkiej, polonijnej społeczności. Razem śpiewaliśmy w chórze.  Wieczny odpoczynek....!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz