Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie mialo kontekst zartobliwy, bo to indywidualna sprawa kazdej jednostki, stad dopisek o nie lubieniu ale nie kazdy jak widac zalapal. No i jak zwykle forum musi umoralniac... I jesli nie kraczesz jak wszystkie wrony to jestes wrog... taka o to wolnosc... wypowiedzi.

 

W kazdym razie wygral Mr T. I mam w zwiazku z tym pytanie, poniewaz spotkalem sie z roznymi diametralnie innymi wypowiedziami w sieci, gdzie polacy na yt deklarowali na kogo beda glosowac i dlaczego. Byly to 2 przeciwne bieguny, wiec jestem ciekaw waszej opini czy Mr T. da wg was rade nie zawiesc narodu i dostanie wasz kredyt zaufania, czy tez bedzie to prezydentura chaosu? Jestem ciekaw opini Polonii tam mieszkajacej tam jak to odbiera? 

Od razu dodam ze Kolonko nie ogladam i innych tego typu kanalow informacyjnych bo to wypacza rzeczywisty obraz bo przekaz jest tylko od jednej niekoniecznie bezstronnej osoby lub osob ktorych sie sluchac nie da (np Kolonko).

Wiec jaka jest wasza opinia na ten temat?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż .Według mnie to jest wielki błąd. Polonia głosowała za Trumpem tak samo jak głosowała na PiS. Fajnie się teraz w nazi Półce mieszka? Poza tym wciąż nie mogę zrozumieć emigrantów głosujących na anty imigracyjnego prezydenta. Nie rozumiem jak szanujący siebie kobiety mogły na niego głosować. Ale cóż. Już po "ptokach". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem w jedny z artykolow w sieci ze na T wg pewnego sondazu glosowali ludzie z tzw Rust Belt dawniej Steel Belt, a konkretnie ludzie w blue collar tzn wykwalifikowani niewykwalifikowani pracownicy lini produkcyjnych po stracie miejsc pracy i  mieszkajacy w kamperach lub przyczepach. Dalej ludzie bezrobotni i wszyscy zyjacy na skraju nedzy, omamieni wizja poprawy poziomu zycia dzieki zmiane polityki jaka zafunduje T a przez to wyczaruje im prace. 

Czyli spoleczenstwo sie obudzilo analogicznie jak to bylo to w Polsce i wygral pis. Czy ameryka osiagnie sukces zobaczymy, niestety analogia do polski konczy sie na mentalnosci wyborcow bo gospodarczo nie ma co porownywac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...