Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pepeaz napisał:

Clinton przegrala bo reprezentowali ja ludzie tacy jak ty, zamiast traktowac ich jak przeciwnikow traktowali ich jak idiotow.

Buhahaha, ja nawet nie glosuje, bo nie jestem USC. Nie jestem nawet LPR. Amerykanie mogli sobie wybrac i Charlsa Mansona. 

Jako celebrity Trump byl moim idolem. :) Nie przesadze mowiac, ze wysluchalem chyba 80% wszystkich wypowiedzi Trumpa podczas kampani. Duzo slow malo tresci. Nie wiem jaki ma program. Nie wiem czym zastapi Obamacare. W jaki sposob deportuje 11 milionow ludzi. Nie wiem nawet z czego ten mur bedzie. Wiem, ze tacy jak ja beda mieli lepiej za Trumpa. Nie chce placic za ludzi bez ubezpieczenia. Nie chce doplacac do premium, zeby firmom ubezpieczeniowym sie zgadzalo w portfelu. Nie chce za duzo imigrantow, bo mi beda konkurencje robic. Chce przywileje podatkowe i nizsze podatki. Generalnie dla mnie bomba, ale to co dla mnie jest dobre nie koniecznie jest dobre dla USA. Dlaczego wciaz wyborcy Trumpa to idioci? Bo glosowali przeciwko, z takich samych powodow ludzie glosowali za Brexitem i PiSem. Jesli potrafiliby odac jakies inne argumenty niz drain the swamp, lock her up, lynch Obama, to ok, ale nawet na Fox News malo jest argumentow merytorycznym za Trumpem. 

HRC byla brudna jak nie wiem co, ale przynajmniej jest przewidywalna i wie jak jest swiat skonstruowany. To byl najgorszy kandydat Demokratow ze wszystkich mozliwych. Jestem pelen podziwu, ze z ponad 300 milionow ludzi Ameryka wybrala ta dwojke jako kandydatow. Moj kolega z pracy, Brytyjczyk, mowi, ze sie cieszy, bo ludzie sie przestana nabijac z UK jako najglupszego kraju. :)

EDIT: Moja opinia o Amerykanach nie byla duzo inna przed wyborami. :P

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ilon napisał:

No to pora wychodzic z wyrka!

Juz jestem w pracy ale po dwoch intensywnych dniach targowych w Chicago jestem exhaust. Wydalismy ok. 50k USD na nowe urzadzenia a takze znalezlismy producentow rzeczy ktore nam sie przydadza. Wynik targow pozytywny. Pieniadze wydane na samoloty, hotele, restauracje i taksowki nie zostaly zmarnowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...