Skocz do zawartości

Muszę Się Przeprowadzić... Gdzie?


es99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam trudną sytuację życiową mianowicie muszę się wyprowadzić w jakieś ciepłe rejony ze względów zdrowotnych, biorę pod uwagę również Florydę i mogłoby być to miejsce docelowe, ale zastanawiam się warto pchać się tam ze względu na problemy wizowe. Wyprowadzić muszę się do końca września, a więc nie mam czasu zwiedzać. Biorę pod uwagę studia w USA, no ale praca jest najważniejsza na początku. Z tego co się orientuje pozostaje praca nielegalna na wizie turystycznej, a potem trzeba dalej kombinować. Czy Floryda jest warta tego "kombinowania"? Wszystkie opinie są dla mnie cenne. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadałam konkretne pytanie, mam jeszcze inne rejony na oku, ale na pewno nie afrykę. temperatury muszą być wysokie, ale nie absuradalnie wysokie.

Pytanie jest wyjatkowo niekonkretne. Co to znaczy czy warto ? To czy warto zalezy od tysiaca czynnikow ktore dla kazdego sa inne a ogolnie rzecz biorac nielegalnie imigrowac nie warto z oczywistych powodow - brak zadnej sensownej pracy, prawa jazdy, pozniejszej emerytury, mozliwosci wyjazdu gdziekolwiek itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idąc Twoim tokiem rozumowania równie dobrze można zamieszkać na Saharze:)

To propozycja, znam ten kraj i mozna tam znalezc rozne klimaty z potrzebnymi temperaturami... Chociaz to Afryka to wybor jak na jeden kraj jest spory, tak jak napisalem, od sawanny poprzez posrednie az do gorskich zasniezonych klimatow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam więc zamieszkaj w Afryce skoro Ci się tam podoba. Oczywiście biorę pod uwagę to, że jest to region wysoko rozwinięty, więc i łatwiej z pracą jakąkolwiek, nie wiem czy to "norma", że obcokrajowcy pracują tam nielegalnie czy też sporadyczne. Nie sądze aby kazdy com przyjechał miał zieloną kartę w kieszeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...