Skocz do zawartości

Ukończenie 21 Rok-U Przez Dziecko Już Po Przyjściu Papierów, Child Status Protection Act


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na wstępie chciałbym się przywitać i przeprosić jeśli zły dział(wydaje mi się, że w porządku). A teraz do rzeczy-wiza sponsorowana jest przez babcię, (na mamę). Papiery przyszły w połowie wakacji ubiegłego roku(po ~11 latach), natomiast brat skończył 21 lat na pod koniec października. Oczywiście wszystko zaczęliśmy załatwiać od razu, wszelkie opłaty itp, jednak martwimy się czy brat również się "załapie". Teraz przyszło zaproszenie na rozmowę i brat również jest wymieniony jako zaproszony w papierach. Mimo to martwimy się jednak, że może zostać odprawiony z kwitkiem, a to nie była by przyjemna sytuacja(znajomy który rok temu wyjechał do USA twierdzi, że musiał wyjechać PRZED ukończeniem 21 roku życia). Czytam o tym i natrafiłem na Child Status Protection Act i zastanawiam się, czy bratu to ewentualnie pomoże. Czy moglibyście doradzić, co w takiej sytuacji zrobić? Z góry dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź.

Pozdrawiam, Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić to niewiele sie da, wszystko zależy od czasu trwania zatwierdzania petycji, priority date i tego kiedy była Current.

Możesz napisać gdzie dokładnie to sprawdzić(w których papierach/w którym miejscu)? Wrzuciłbym wtedy te daty na forum. Priority date niby znalazłem, ale czy nie jestem pewien czy to jest to o co chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...