Skocz do zawartości

Wynajem, Kupno Samochodu


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Armia wysyła moją dziewczynę na 4 miesiące do Richmond VA a dokładniej - Fort Lee :(:(

I moje pytanie jest takie: jaki jest najlepszy, najtańszy sposób na wynajęcie samochodu na 4 miesiące?

dzwoniła już do enterprise koszt $5000 bo ona jest poniżej 25 roku zycia

Znacie może jakieś firmy albo osoby prywatne gdzie było by taniej?

Myslimy może nad kupnem samochodu na miejscu? za $2000 a potem ewentualnie odsprzedać..

jakies rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada, ze znam okolice Ft. Lee, pracuje niedaleko, i oprocz sprawdzenia prywatnych wypozyczalni, zostaje Wam kupno. Wiesc niesie, ze w VA im dalej na polnoc stanu, tym samochody sa tansze. Za okolo $2000 moglibyscie liczyc na jakas toyote z 2000 cos tam roku. Na 4 miesiace raczej nic taniej z wypozyczalni nie dostaniesz a po sprzedazy jeszcze kasa sie zwroci.

Szkoda, ze nie wiedzialem wczesniej. Miesiac temu oddalem samochod za darmo na cele charytatywne. 4 miesiace by jeszcze pojezdzil. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyliśmy dziisaj jak to jest z kupnem samochodu, sprawa wyglada tak że za $2000 dobrego samochodu nie kupi :/ ubezpieczenie + rejestracja to są juz dodatkowe koszta :(
Kurdcze mogłem wczesniej napisać ahhhhhhhh byśmy Kaer interes zrobili.......

Znalazłem taka stronke na necie https://relayrides.com/ kozystał ktoś?
teraz wydaje mi sie ze to najlepsza opcja!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronce te samochody to po tyle co ja bym w wypozyczalni dostal. Za 4 miesiace to porzadna kasa wyjdzie. Juz bym bardziej probowal np. bidding na priceline. Mozna wyciagnac smieszne stawki.

Oczywiscie decyzja nalezy do Was, ale moim zdaniem kupno samochodu wyjdzie najtaniej. Na 4 miesiace samochod za 2000 powinien wystaczyc. Ludzie cale studia takimi jezdza. Toyoty, Hondy...

Pamietam o jej wieku, ale ubezpieczenie w VA takiego samochodu na 4 miesiace nie powinno wyjsc wiecej niz $200 a rejestracja jest 40 za rok, i jesli sprzedasz po mniej niz pol roku, powinni Ci oddac polowe. Po sprzedazy samochodu ta cala przyjemnosc na 4 miesiace nie powinna wyniesc $1200. Mysle, ze nic tego nie przebije tej opcji.

Jak ona zobaczy czym jezdza w Petersburgu (bardzo delikatnie mowiac to nie jest miasto marzen....), to samochod za 2 kafle to bedzie limuzyna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...