Skocz do zawartości

Moja Sytuacja, Czy Mam Szanse Na Studia?


Rekomendowane odpowiedzi

od września będe szedł do 3 gimnazjum, potem zamierzam iść do technikum i bardzo chciałbym jechać potem na studia do USA.
Rzecz w tym że mam tylko jednego rodzica z pensją 1400zł miesięcznie a wiem że takie studia to nie jest tania rzecz, czy są jakieś szanse na to że dostałbym chociaż 50% opłacenia studiów, czy są jakies uniwersytety gdzie studia są opłacane przez uczelnie?

Czy moglibyście mi pomóc krok po kroku co powinienem zrobic aby taki wyjazd chociaż na studia został zrealizowany przezemnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa uczelnie ktore oferuja nawet stu procentowe stypendia, ale to sa elitarne prywatne uniwersytety ktore dostaja dziesiatki tysiecy aplikacji i odmawiaja 95% osob. Zeby miec realiystyczne szanse, musisz miec swietne stopnie, bardzo wysokie wyniki na testach i bardzo nieprzecietne osiagniecia -- olympiady, wolontariaty, sport na krajowym/europejskim poziomie itp. Jest sporo informacji w sieci na ten temat -- mozesz tez poczytac tu: http://pso-usa.org/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy są jakieś szanse na to że dostałbym chociaż 50% opłacenia studiów, czy są jakies uniwersytety gdzie studia są opłacane przez uczelnie?

Takie zyczenia to napewno nie do szkol stanowych. One Ci pewnie policza 100%, bo zeby ci dac 50, 60 czy 35% to musza byc podastawy. To i tak czesto lezy w obszarze decyzji collegu a nie szkoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...