Skocz do zawartości

Odprawa Online United Airlines


kivvi0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jutro czeka mnie lot do Chicago z przesiadką w Amsterdamie.

Odprawiłam się online na lot WAW-AMS i chciałam od razu odprawić się na kolejny lot bo slyszalam, że UA praktykuje overbooking i wolałabym uniknąć lotu 'następnym możliwym' samolotem.

Jednak odprawić się nie da (online) i nie wiem czego to wina.

Jesli nie odprawie się online to czy a) mam w ogóle co liczyc na szczescie, ze zostanie dla mnie miejsce? B) odprawię się na ten (drugi) lot przy nadaniu bagazu do AMS?

Czy może niepotrzebnie panikuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle odprawa on-line nie przechodzi bo linia chce fizycznie zobaczyc dokument uprawniajacy do wjazdu do US - AF/KL/DL pozwala sie czesto odprawic na pierwszy odcinek (WAW-CVG/AMS) a drugi jest zalatwiany juz na lotnisku.

Jezeli masz zarezerwowane miejsca, to te miejsca dostaniesz (z tym ze na loty europejskie miejsca sie dostaje przy check-inie). Overbooking stosuja wszyscy bez wyjatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokument oglądają przy oddaniu bagażu przynajmniej w większości linii. Wiele linii wymaga on-line i wyboru nie ma. Np. Lufthansa czy teraz ostatnio lot.

Pamiętam, że KLM miał kłopoty z on-line (3 lata temu) i rzeczywiście za ocean trzeba było w okienku, ale on chyba leci lotem skoro United potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...